Načítám Akce

« Všechny Akce

5. ročník – Cestovatelský festival 2021

13 listopadu /16:30 - 21 prosince /22:00

Program přesunutého festivalu.
Od 13.11.-21.11.2021
PŘEDSTAVUJEME PROGRAM (v prodeji od příštího týdne online nebo v Turistickém informačním centru).
Sobota 13.11. – velký sál
9:30 LADA svetom – Indický road trip
11:15 Václav Šilha – Huarani
13:00 Steve Lichtag – Aldabra, byl jednou jeden ostrov
14:45 Milan Vaclavik – Extrémní jídla ve světe + ochutnávka
16:45 Steve Lichtag, Adam Chroust, Štěpán Rusňák – Stingl –
Malý velký Okima
18:30 Marketa Kutilova – Národní Karabach
20:15 Lenka Klicperová- Afganistán
Sobota 13.11. – malý sál
9:30 Petra Kumpoštová – Ekvador čokoládou oplývající
11:15 Jana Troupová – Peru
13:00 David Hainall – Turecké hory
14:45 Milada Řeháková – Filipiny
16:30 Jana Troupová – Madeira
18:30 Jiri Kalat- Mauretánie a Maroko
20:15 Jiří Kalát – Irák
Neděle 14.11. – velký sál
9:30 Kateřina Veselá – Island
11:15 Aleš Tvrdý – Čína, Hong Kong a Macao
13:00 Jakub Vágner – Irán
15:00 Milan Václavík – Hmyzí večer + ochutnávka
16:45 Martin Havelka – Zetor 25 Sweden Tour – Traktorem do
Švédska
18:30 Martin Písařík, Igor Brezovar – Po jedné stopě Afrikou
20:15 Martin Pulpan – Lost Czech Man – Pěšky a stopem
z Evropy do Asie
Neděle 14.11. – malý sál
9:30 Ivan Mitrus – Pěšky napříč Evropou
11:15 Miky Škoda – výstup na Matterhorn
13:00 David Hainall- Barma
14:45 Petra Kumpoštová – Bolivie
16:30 Václav Pavel – Ohrožená Antarktida
18:30 Michal Martínek – Mrazivá poesie
20:15 Aleš Tvrdý – Taiwan
Pondělí 15.11. – velký sál
16:30 Dominika Čermáková – SV Indie
18:15 Martin Mykiska – Po zamrzlé řece do nitra Himalájí
20:15 Michaela Hrdá – Gruzie po Koroně – Premiéra
Pondělí 15.11. – malý sál
16:30 Ladislav Kalous – S jedním a půl dítětem na
krku
18:15 Martin Rak – Fotografování v Česku
20:00 Petr Antonín Hirsch – Pouť do Santiaga de Compostela
Úterý 16.11. – velký sál
16:30 Marek Ždánský, Vladimír Čech – Svět goril horských
Uganda, Rwanda a Kongo
18:15 Viktorka Hlaváčková – Albánie – země plná příběhů
20:15 Michaela Hrdá – Průsery na cestách a jak je přežít-
Premiéra
Úterý 16.11. – malý sál
16:30 Anna Mullerová – 3 roky v Peru
18:15 Tomáš Šapovalov – St. Maarten
20:00 Tadeáš Šíma – Na kole přes Afriku
Středa 17.11. – velký sál
16:30 Jan Rendl – Honza na cestě
18:15 Petr Voldán- Na vlnách s Petrem Voldánem -ušima, očima
i srdcem kolem světa
20:15 Cestovatelský kvíz – Tomáš Šapovalov
Středa 17.11. – malý sál – Francouzský večer ve spolupráci
s Alliance Française Pardubice
16:30 Jakub Šolc – 600 km pěšky přes
francouzské Alpy po GR 5
18:15 Martin Vlk – Korsika
20:00 Simon Gilmer a Barbora Čápová Gabrielová – Mimo Paříž
– 10 neturistických míst ve Francii, které nesmíte zmeškat.
Čtvrtek 18.11. – velký sál
16:30 Jana Henychová – Cestou necestou
18:15 Vandráci Vagamundos – Střední Amerika
20:15 Slavek Kral – travel blog -Stopařův průvodce zeměkoulí
Čtvrtek 18.11. – malý sál
16:30 Ladislav Kalous – Thajsko, Malajsie,
Indonésie
18:15 Dominik Barták – Kosovo
20:00 Viktorka Hlaváčková – Pěšky přes karpatský oblouk –
Evropskou divočinou do Banátu
Pátek 19.11. – velký sál
16:30 Vladimír Hauk- Na dvakrát přes Tichý oceán
18:15 Pavel Svoboda Photography – Kolumbie a Guatemala
20:15 Pavel Pavel – Velikonoční ostrovy
Pátek 19.11. – malý sál
16:30 Tomáš Štěpán – Kanada – Alberta a Britská Kolumbie
18:15 Jarda Bouzek – Přírodní divy Havajských ostrovů
20:00 Karel Štěpánek – travel4ever.cz – Aljaška
Sobota 20.11. – velký sál
9:30 Miroslav Bárta – Pohled do budoucna: minulost světa a
my
11:15 Daniël Hagen – Na lodi po kanálech, řekách a jezerech
Evropy
13:00 Ondrej Klymciw – Škodovkou na Dakar
15:00 Karel Loprais – Monsieur Dakar Aleš Loprais Dakar Live
16:45 Roman Zach a Jiří Diarmaid Novák –
Hledání ztracených časů – Indonésie
18:15 Martin Šonka a jeho cestování po světě
moderuje Petr Voldán
20:20 Vladimír Váchal – Irán
Sobota 20.11. – malý sál
9:30 Tomáš Štěpán – Jihoafrická republika, Svazijsko a
Botswana – Hledání té pravé Afriky
11:15 Karolína Kilhofová a Denisa Zmeškalová – Mexiko
13:00 Jan Macháček – Kolumbie s příběhem
14:45 Matouš Vinš- Skotsko
16:15 Karel Wolf – Cestování kolem světa s Karlem Wolfem
18:15 Jarda Bouzek a Karel Štěpánek a jejich Travel show
20:15 Lukas Socha – Thajsko – 3 roky prázdnin
Neděle 21.11. – velký sál
9:30 Vladimír Váchal – Sudán
11:15 Klara Kolouchova – Kanchenchunga a K2 – Vlastní cestou
13:00 Josef Vrtal Autosalon TvPrima – Na cestách s dcerami
14:45 Petr Horký- Filmování v mizerných podmínkách
16:30 Marek Slobodník – Afirkou na Pionýru
18:15 Honza „Tráva“ Trávníček – (Obyčejné) Příběhy z nížin i velehor
20:00 Petr Jan Juračka – fotograf- Cestování s drony
Neděle 21.11. – malý sál
9:30 MIZUBIZU – Japonském na kolech
11:15 Ondřej Jüngling- Letem světem aneb s kanclem v
oblacích
13:00 Lenka Šromová a Tomáš Šrom – Dálková trasa Te Araroa –
3000 km pěšky napříč Novým Zélandem:
14:45 Karolína Kilhofová a Denisa Zmeškalová –
Z Miami na karibské ostrovy
16:30 Tomáš Šapovalov – VÝCHODNÍ POBŘEŽÍ AUSTRÁLIE
18:15 Mája a Alča z AAWESOME.cz – Pešky Patagonií – Až na
konec světa
20:00 Lukáš Zeman – Bez plánů Fiatem 500 na nejsevernější
výběžek Evropy, norský Nordkapp
Předprodej vstupenek bude zahájen v týdnu po 11.10.2021.
Vstupenky:
Veškeré celo festivalové 4denní vstupenky platí z roku 2020 a jsou platné pro rok 2021 a jsou upgradovány na 9 denní celo festivalové. Snad Vás to potěší.
Vstupenky na jednotlivé dny jsou automaticky také posunuty a to na čtvrtek18.11., pátek 19.11., sobotu 20.11. a neděli 21.11.2021.
Vstupenky na jednotlivé přednášky z roku 2020 se také posouvají o rok, protože máme přislíbeno od přednášejících účast v roce 2021.
Na rok 2021 uvolňujeme pouze omezený počet 33x ks celo festivalových (9denních) vstupenek za cenu 1300 Kč. (v prodeji pouze přes mail info@tovarei.cz jako dárkový certifikát).
Těšíme se, že se konečně po dlouhé době uvidíme.
13. 11. V 16:30 AŽ 21. 11. V 22:00

Podrobnosti

Zahájení:
13 listopadu /16:30
Ukončení:
21 prosince /22:00

Místo konání

Congress Centre Palác Pardubice
Masarykovo náměstí 2799
Pardubice, Pardubický
+ Google Mapa