AktualityPardubickoSportVolný čas

Příměstské tábory plné slunce a písku

S

 

tále nemáte pro Vaše děti vymyšlený plán na toto léto? Právě s tímto Vám můžeme pomoci.

 

Beach Service je úspěšný klub plážového volejbalu, který už tradičně pořádá v létě několik příměstských táborů pro děti a mládež. Klub se může pyšnit skvělými výkony hráčů a také skvělou partou.

 

Aby skvělé výkony mohli předvádět hráči i po dlouhé pauze, někteří z nich se vydali do prosluněné Itálie. Po nastudování všech podmínek, za kterých je možné vycestovat, se parta nadšenců vypravila na dlouhou cestu. Nyní už trénují na italském písku a pod italským sluncem. Zaměřují se na vše, na co během pauzy neměli prostor ani čas. Sbližují se zase s míčem a nepříjemným větrem, rozhýbávají těla, ale hlavně si to pořádně užívají s vyškolenými trenéry a super kamarády.

 

Pokud byste chtěli Vašemu dítěti dopřát malou „Itálii“ i v Pardubicích v Brožíkově ulici, neváhejte se na nás obrátit. Děti se mohou těšit na spoustu zábavy, sportu a nové kamarády. Vyškolení trenéři rozdělí skupiny podle dovedností, věku a zkušeností a připraví tréninky všech druhů; herní, technické, posilovací nebo kompenzační. Během kempu bude možné si vyzkoušet i jiné sporty, například beach tenis a atletiku. Na atletiku se specializuje trenér Adam Kosniovský, který se jí v mládí profesionálně věnoval.

 

Během celého kempu je pro děti zajištěn pitný režim a oběd v restauraci U Krupičků.

 

Na konci kempu se děti mohou těšit na turnaj, ve které budou mít šanci ukázat, co se během týdne naučily a v čem se zdokonalily. Pro vítěze bude určitě připravena nějaká odměna.

 

Platba probíhá až v první den příměstského táboru, nemusíte se tedy bát, že byste z důvodů vládních nařízení o peníze přišli. Budeme moc rádi, pokud Vás na našem příměstském táboře uvidíme.

 

Beach Service si pro Vás připravil další novinku. V následující sezoně 2021/2022 bude výrazně zlevněno členství pro děti ročníku 2010 a mladší. Cena členství bude pouze 1000 Kč na rok (říjen – září).

 

Budeme se na Vás na písku těšit a neváhejte nás v případě zájmu a jakýchkoli dotazů kontaktovat.