Aktuality

Věcičky zdaleka nejen pro dětičky

 

Ch

cete si originálně vyzdobit byt? Nebo snad nemůžete v nabídkách různých internetových obchodů narazit na takový dárek, kterým byste udělali velkou radost malým dětem nebo kterým byste patřičně překvapili někoho blízkého? Pak je e-shop České abilympijské asociace/Centra Kosatec (CAA) přesně to, co hledáte!

Jeho sortiment tvoří především nevšední výrobky šicí a keramické dílny, tréninkových pracovišť, která zaměstnávají osoby se zdravotním postižením. Váš nákup tak „bude hřát u srdce“ i je, protože tito lidé jsou na okraji zájmu případných zaměstnavatelů.

Za přijatelné ceny můžete pořídit třeba krásné hračky, polštáře, dětské batohy, hrnečky, misky, ale také různé textilní i keramické užitné a dekorační předměty a dokonce vkusné šperky. Pro před/vánoční výzdobu si jistě vyberete z adventních věnců, andělů a svícnů.

V obálce pod stromkem každý očekává peníze. Ale „obálkový“ dárek z tohoto e-shopu bude patřit do kategorie nejméně očekávaných – půjde o poukaz na zážitkový seminář. Tato výjimečná aktivita CAA je v podstatě „kurz“, při kterém účastníci zvládají třeba jako vozíčkáři nebo osoby se zrakovým či sluchovým handicapem zdánlivě jednoduché úkoly a činnosti, aby poznali život ohraničený různými zdravotními bariérami.

Kompletní nabídku i další potřebné informace zveřejňuje e-shop na svém webu www.eshop.centrumkosatec.cz. (mk)