AktualityPardubicko

Svojšice zažijí premiérový ročník Festivalu uvědomění

P

rvní ročník celodenní akce pod širým nebem, která bude doslova nabitá pozitivním myšlením a vitálním přístupem k životu, proběhne 18. června 2022 ve Svojšicích u Pardubic.

Návštěvníky Festivalu uvědomění čeká program plný zajímavých informací z oblasti vzdělávání a osobního rozvoje, psychologie, regenerace organismu, motivace, kultury a sportu. Své místo bude mít také osvěta ve stravování a výživě. Hlavní program tvoří přednášky v podání významných osobností a expertů na konkrétní problematiku. Celá akce je pojata jako festival s bohatým doprovodným programem, zahrnující také kvalitní prezentaci světové kuchyně, včetně té vegetariánské. Hudební doprovod v rámci přestávek obstará kapela B1NARY.

Dějištěm Festivalu uvědomění bude přírodní amfiteátr ve Svojšicích. Toto místo je vyhlášené nejen svým nádherným prostředím, ale také coby ideální místo pro pořádání kulturních akcí.

„S ohledem na současnou situaci a náladu ve společnosti cítíme, že je důležité myslet pozitivně, umět si zase najít cestu ke krásným vnitřním prožitkům, radosti, společenskému životu a kultuře především. Tato naše idea zaujala i všechny přednášející, kteří jsou špičkou ve svém oboru a návštěvníkům festivalu předají své zkušenosti a rady“, říká pořadatel akce Petr Dzingel.

 

Přednášející:

Jaroslav Dušek – oblíbený divadelní herec, improvizátor, scénárista a zábavný vypravěč, autor Duše K

Marian Jelínek – sportovní psychologie, mentální koučing, motivační koučing

Pavel Moric – motivační koučing, osobní rozvoj, seberealizace, dosažení změny, tvůrčí svoboda

MUDR. David Frej – lékař chronických a civilizačních chorob, výživa, detoxikace, přírodní medicína

Jan Skryja – lucidní snění, svět spánku – využití pro vylepšení života, rozvoj osobnosti – léčba fobií, zjemnění emočních jizev

Lukáš Bulín M.D.(A.M.) & Monika Dzingelová – zdraví a výživa – ozdravení organismu a redukce nadváhy nízkosacharidovou stravou

Festival uvědomění
Svojšice u Pardubic
18. 6. 2022, sobota (11:00 – 21:00)

www.festivaluvedomeni.cz
www.facebook.com/festivaluvedomeni
Pořádá DC Promo Agency s r.o.