Kulturní akcePardubicko

Nakupujte výhodněji v OC Palác Pardubice

O

blíbené pardubické obchodní centrum Palác Pardubice má pro své zákazníky příjemnou novinku v podobě zvýhodněných nákupů. Kdo by totiž neměl rád slevy! Registrujte se v programu Můj Palác a užijte si díky tomu nákupy s benefity.

Obchodní centrum Palác Pardubice si pro své zákazníky přichystalo příjemné zpestření nákupů, které potěší srdce každého shopaholika i příležitostného nakupujícího. Jen málokdo by nechtěl využít ke svým nákupům slevy či jiné benefity. Registrujte se v novém věrnostním programu Můj Palác a začněte jeho výhody využívat třeba hned.

Do programu Můj Palác se můžete pohodlně zaregistrovat přes internetové stránky Paláce Pardubice. Registrace je zdarma a nezabere vám více než 3 minuty. Poté se vám zpřístupní on-line kupony se všemi slevami a výhodami.

Nemusíte nic tisknout ani opisovat žádné kódy, všechny kupony máte pohodlně ve svém telefonu. Pak už jen při nákupech v Paláci Pardubice omrknete, jaké jsou zrovna aktuální slevy a zda třeba ve vaší oblíbené prodejně neprobíhá nějaká zajímavá akce. Pokud budete chtít vybraný kupon využít, stačí jej na prodejně aktivovat a ukázat u pokladny. Jednodušší už to být nemůže!

Do věrnostního programu Můj Palác se zapojily nejrůznější prodejny se slevami až 30 % nebo benefitem v podobě dárku k nákupu. Ať už sháníte něco konkrétního, nebo si jen chcete udělat radost, určitě vám výhody programu Můj Palác přijdou vhod.

Registrace vás nic nestojí, můžete pouze získat. Registrovat se můžete na www.palacpardubice.cz/mujpalac.