Kulturní akcePardubicko

Vyhrajte zájezd do Egypta s Palácem Pardubice a CK Blue Style

V 

alentýn, svátek lásky a všech zamilovaných, se po roce opět blíží. Zpříjemněte si tento čas a zapojte se do speciální valentýnské soutěže, kterou pro své zákazníky pořádá Palác Pardubice ve spolupráci s CK Blue Style.

 

Obchodní centrum Palác Pardubice si přichystalo příjemné zpestření měsíce února a na pomoc přizvalo vyhledávanou cestovní kancelář Blue Style. Ať už je Valentýn váš oblíbený svátek, anebo jej považujete za komerční událost, můžete se bez okolků zapojit do soutěže, kterou pro vás organizátoři v obchodním centru připravili.

Soutěžní akce bude probíhat od 7. do 21. února a její hlavní atrakcí bude valentýnský fotokoutek. Ten bude umístěn na rotundě poblíž hlavního vchodu do Paláce Pardubice a bude pro zákazníky volně k dispozici. Princip soutěže je velmi jednoduchý a potřebujete k němu jen fotku z fotokoutku a Instagram:

  • Vyfoťte si ve valentýnském fotokoutku selfie a sdílejte je jako příspěvek na Instagramu.
  • Nezapomeňte označit @palacpardubice a připojte hashtagy #palacpardubice a #ckbluestyle.
  • Sledujte instagramový profil @palacpardubice.

Pro nalezení všech soutěžních příspěvků je nutné, aby byl soutěžní profil nastaven jako veřejný, tak aby bylo možné fotografii dohledat a zařadit vás do soutěže.

Ze všech zúčastněných bude 22. února vylosován výherce, který získá velmi atraktivní cenu: kompletní zájezd pro 2 osoby na 8 dní/7 nocí do hotelu Sunrise Remal Resort v Sharm El Sheikh v Egyptě s odletem z Prahy a balíčkem stravování all inclusive v libovolném termínu 1. 9. – 15. 10. 2023. Zájezd zprostředkuje cestovní kancelář Blue Style.

Neváhejte se zapojit, hlavní cena je zcela jedinečná a byla by škoda promarnit příležitost užít si svou dovolenou zdarma a bez starostí.

Pro pravidelné info o dění v Paláci Pardubice sledujte webové stránky Paláce Pardubice www.palacpardubice.cz, sekci Aktuality.

 

 

.