AktualitySport

Úspěšný víkend pro pardubické sportovce

Pardubičtí sportovci

Během uplynulého prodlouženého víkendu zaznamenali pardubičtí sportovci několik úspěchů ve svých ligových soutěžích.

Hokejbal

V pátek 25.9. porazili pardubičtí hokejbalisté v rámci své extraligy tým TJ Kovo Praha 5:3.

Basketbal

V sobotu 26.9. zajížděli pardubičtí basketbalisté na horkou půdu týmu BK Olomoucko. I když většinu zápasu tahali za kratší konec, v infarktovém závěru překlopili vedení na svoji stranu a zvítězili 94:93.

Fotbal

Také další domácí utkání fotbalisté FK Pardubice zvládli a porazili účastníka evropských pohárů, liberecký Slovan. Dvougólové vedení zajistili domácím Toml a Pfeifer, po změně stran zvýšil na konečných 3:0 z penalty Hlavatý.

Atletika

V neděli se podařilo družstvu juniorů oddílu Hvězda Pardubice prosadit v kvalitní konkurenci třinácti družstev na Mistrovství Čech. Domů si tak z Prahy přivezli stříbrné medaile. To jim zaručuje právo startu na Mistrovství ČR příští víkend.

Florbal

Také druhé utkání v Livesport Superlize zvládl  „A“ tým Sokoli Pardubice na výbornou. Panthers Otrokovice porazil v sobotu 26.9. 6:3. Hattrickem se blýskl Petr Černý. V pondělí na půdě týmu Královské Vinohrady už tak úspěšní florbalisté nebyli a prohráli 5:7.
Hokej
Pouze hokejisté Dynamo Pardubice neměli povedený víkend. V pátek prohráli v Olomouci 2:3 a v nedělním domácím zápase podlehli Beranům ze Zlína 0:2.