Kulturní akce

Stavte se na skleničku na Bier & Wine festivalu před Palácem Pardubice

P 

řed Palácem Pardubice se poslední červnový víkend uskuteční Bier & Wine festival, na kterém se zabaví celá rodina. Dorazte strávit příjemné chvilky venku ve společnosti dobrého jídla, pití a samozřejmě zábavy. Přiťukněte si na blížící se léto a užijte si klidně s celou rodinou.

Pokud ještě nevíte, jak řádně oslavit konec školního roku a uvítat léto, akce pořádaná Palácem Pardubice pro vás bude to pravé. O víkendu 23. – 25. června se totiž před jeho dveřmi bude konat Bier & Wine festival, který nabídne bohatý program pro všechny věkové kategorie. Přijďte taky!

Ačkoli nápoje z názvu festivalu jsou pouze pro dospělé, ani na děti organizátoři festivalu nezapomněli. Bude pro ně připraven bohatý doprovodný program, celý den budou k dispozici sportovní stanoviště a v průběhu víkendu i skákací hrad se skluzavkou.

Pro dospělé návštěvníky jsou pak připravena piva z menších regionálních pivovarů, milovníky vína zase potěší možnost degustovat nabídku českých a moravských vinařství.

Samozřejmostí jsou stánky s nejrůznějšími pochutinami, kde si každý přijde na své.

Během všech tří festivalových dnů bude na pódiu probíhat poutavý program, nebudou chybět hudební čísla ani znalci piva a vína. Budete se moct rozvlnit v latinskoamerických tónech nebo se zaposlouchat do tradiční cimbálovky. V neděli pak návštěvníky festivalu potěší poprocková kapela B1nary.

V průběhu festivalu budou probíhat soutěže pro malé i velké, budou to dny plné mezinárodní i české kuchyně, dobrého pití a zábavy. Tak dorazte na skleničku a přivítejte léto v jeho plné parádě.

Pro bližší informace ohledně programu akce sledujte sociální sítě nebo webové stránky Paláce Pardubice www.palacpardubice.cz, sekci Aktuality.