AktualityPardubicko

Rekonstrukce bývalého Prioru úspěšně pokračuje

 

R

ekonstrukce bývalého Prioru (nebo Tesca) jsou v plném proudu a pomalu se začíná rýsovat přesný vnitřek budovy i rozložení obchodů. Daří se plnit harmonogram a zákazníci se tak na podzim letošního roku mohou těšit na nové nákupní prostory.  

Rekonstrukce bývalého OD Prior, který je nyní již plně propojen se sousedním Palácem Pardubice, zdárně pokračují a vše nasvědčuje plánovanému otevření na podzim 2022. I když se původní záměr rekonstrukce protáhl kvůli stavebním komplikacím, aktuálně vše probíhá jak má a zákazníci se mohou už brzy těšit na nákupy.

Seznam plánovaných prodejen se postupně rozšiřuje, ale určitě nebudou chybět prostorné potraviny, jež bude zastupovat řetězec Tesco. Nové oblečení budete moct pořídit ve zbrusu nové prodejně New Yorkeru. Pro veškerou elektroniku, kterou budete potřebovat nebo po ní zatoužíte, si můžete přijít od Datartu, kde můžete využít i objednání na internetu s možností doručení na prodejnu. A každé dětské srdíčko či milovníky společenských her potěší nově otevřený Sparkys. Prodejních míst má bývalý OD Tesco v zásobě ještě více, takže nezapomeňte sledovat novinky, ať vám nic neuteče.

Pokochejte se také novými vizuály a vydejte se již nyní na virtuální návštěvu obchodního domu. Do oka vám jistě padnou moderní vzdušné prostory, které poskytnou dostatek místa pro příjemné nákupní chvilky.

Pokud vás zajímá, jak celá stavba pokračuje, navštivte webové stránky www.palacpardubice.cz, sekci Tiskové centrum.