Uncategorized

Předvánoční radost v Paláci Pardubice

 

S

 

polu se znovuotevřením obchodů v obchodním centru Palác Pardubice můžete od 11. prosince darovat radost dětem z dětských domovů, a to díky spolupráci obchodního centra s Rádiem Kiss. Potěšte děti z Dětského centra Veská a Dětského domova Pardubice a pořiďte jim dárek ze Stromu splněných přání, která jim jejich rodiče vyplnit nemohou.

V hlavní pasáži obchodního centra Paláce Pardubice čekají přání osamělých dětí, které tráví vánoční čas v dětských domovech Veská a Pardubice. Od 11. do 20. prosince 2020 si můžete díky Stromu splněných přání vybrat, čím byste chtěli tyto děti potěšit, a splnit jim některé z jejich přání, jež nemohou být vyplněna jejich vlastními rodiči. Udělejte dobrý skutek a darujte radost i těm, kterým osud tolik nepřál. Děti mají z dárků velkou radost, jsou pro ně jako pro všechny ostatní děti jedním z kouzel Vánoc.

Kromě toho si můžete v rámci vánočních nákupů nechat vaše dárky pohodlně a krásně zabalit, a to díky balicí službě v Paláci Pardubice. Dostupná bude od 10. až do 23. prosince 2020 v obchodním centru a dárky zakoupené v Paláci Pardubice vám zabalí zdarma. Ušetřete si práci díky příjemné nabídce Paláce Pardubice a využijte získaný předvánoční čas raději na radostné chvíle se svými blízkými.

Bližší informace najdete na webu www.palacpardubice.cz.