AktualityPardubicko

PIRATE SWING Band Gala 2020-2021 má nové termíny

OJEDINĚLÝ KONCERTNÍ PROJEKT PIRATE SWING BANDU JIŘÍHO ŠEVČÍKA SE SPECIÁLNÍM HOSTEM DANEM BÁRTOU, JAK JSTE HO JEŠTĚ NEVIDĚLI A ASI UŽ NEUVIDÍTE, MÁ NOVÉ TERMÍNY.

 

  9.12. DŮM HUDBY PARDUBICE

15.12. KONGRESOVÉ CENTRUM ALDIS HRADEC KRÁLOVÉ

16.12. ROŠKOTOVO DIVADLO ÚSTÍ NAD ORLICÍ

 

Po veleúspěšné sedmileté sérii koncertů „PIRATE SWING Band Gala“ chystá hudební senzace oceňovaná doma i v zahraničí svá netradiční galapředstavení po loňské vynucené pauze i letos. Dvacetičlenný big band, jediná kapela v Evropě, specializující se na vlastní swingové aranže rocku a popu, letos nabídne něco zcela ojedinělého.

 

Představte si Franka Sinatru zpívat Nirvanu,“ prohlásil o tomto tělese kytarista legendárních Queen Brian May. Právě s touto legendou měli čeští „Piráti“ to potěšení spolupracovat hned třikrát, naposled loni, kdy se dokonce stali jedinou kapelou v historii krom Queen, na jejíž novém CD oficiálně zpívá Freddie Mercury a na kytaru hraje Brian May, to vše pro charitu proti AIDS.

 

Na svém kontě mají „Piráti“ 5 CD a DVD, hitparádové úspěchy v Británii, Francii, Holandsku, Rakousku, Argentině, Rusku, Austrálii, Irsku a Japonsku, osm vyprodaných turné, mezinárodní ocenění trofejí Platinové desky, status nejpopulárnější swingové kapely u nás a spolupráci s prakticky kompletní českou špičkou (K. Gott, J. Suchý, L. Machálková, J. Laufer, J. Zelenková, T. Graves, O. Ruml, I. Pazderková, P. Vondráček, F. Slováček, E. Kočičková, M. Ruppert, O. Brousek, B. Josef, I. Mládek, J. Molavcová, L. Sobota…).

 

Východočeský band je znám svou nevypočitatelností a humorem a nečekané spojení připravil i letos. Za doprovodu tohoto jedinečného tělesa vystoupí zpěvák s nezaměnitelným hlasem, vynikající technikou a projevem vzlétajícím nad tuzemský standard populární hudby Dan Bárta (Illustratosphere, J.A.R., Sexy Dancers…). Vůbec poprvé se zde představí v unikátním spojení s big bandem, můžete se tedy těšit na exkluzivní program swing aranží Danových rockových oblíbenců, napsaných speciálně pro tento „one night only“ večer.

 

Nepropásněte tuto příležitost, program se v budoucnu již nebude reprízovat. Vstupenky z roku 2020 zůstávají v platnosti.

 

Zapomeňte na všechno, co jste slyšeli o swingu a připravte se na show, kde je vše jinak a která vás osvěží a pobaví.   

 

Blíže o kapele zde http://www.jirisevcik.com/band/

YouTube kanál zde www.youtube.com/JiriSevcik2

Reference zde http://www.jirisevcik.com/reference/