Aktuality

Palác Pardubice podpoří zdravotníky pardubické nemocnice

 

O

bchodní centrum Palác Pardubice si uvědomuje vážnost aktuální situace, a proto se rozhodlo podpořit zdravotníky Nemocnice Pardubického kraje letos už druhým darem. Nemocnice v Pardubicích tak v listopadu obdržela od Paláce Pardubice 200 funkčních trik, spodní prádlo a sprchové gely, které alespoň částečně zmírní nepohodlí zdravotníků během dlouhých směn.

Obchodní centrum Palác Pardubice myslí na nemocnice v Pardubickém kraji a stejně jako během jarního období i nyní přichází s darem, který má za cíl podpořit místní zdravotníky. Palác Pardubice proto daruje do nemocnic 200 funkčních trik, spodní prádlo a sprchové gely pro zdravotníky. Obchodní centrum by tak rádo vyjádřilo vděk za náročnou a velmi důležitou práci zdravotníků, kteří nasazují své zdraví při péči o naše nejbližší, když se dostanou do složité zdravotní situace.

„Snad náš dar alespoň trochu zpříjemní náročné a dlouhé směny zdravotníků v nemocnicích Pardubického kraje. Velmi si vážíme práce všech zdravotníků a zaměstnanců nemocnic. Jsme přesvědčení, že je důležité si pomáhat. Rádi bychom všem popřáli za celý tým Paláce Pardubice pevné zdraví a mnoho sil. Jsme rádi, že máme příležitost pomoci alespoň touto cestou,“ sdělila za obchodní centrum Jana Kocandová, marketing coordinator Paláce Pardubice.

„Rádi bychom poděkovali Paláci Pardubice za darované funkční prádlo a kosmetiku pro naše lékaře a ošetřující personál, který se stará o pacienty s onemocněním COVID-19. Tito zaměstnanci pracují dlouhé hodiny v ochranných overalech, a proto funkční prádlo ocení více než kdo jiný,“ uvedla Kateřina Semrádová, vedoucí oddělení komunikace a marketingu Nemocnice Pardubického kraje.

Obchodní centrum Palác Pardubice zůstává na základě platných nařízení stále částečně otevřeno. Přehledný seznam aktuálně otevřených obchodů najdete na stránkách Paláce Pardubice www.palacpardubice.cz. Při návštěvě obchodního centra dodržujte aktuální doporučení pro ochranu sebe i ostatních.