AktualityPardubicko

Palác Pardubice děkuje zdravotníkům

P

alác Pardubice si přichystal pro zdravotníky z Nemocnice Pardubického kraje novoroční dárky. Vyjadřuje jim tak své poděkování za nekončící nasazení a vyčerpávající práci během koronavirové krize.

Palác Pardubice opakovaně podporuje zdravotníky z místní nemocnice. Jako novoroční dárek pro ně obchodní centrum nachystalo dárkové sady kosmetiky Dermacol, aby jim tak zpříjemnil zbytek dne po náročné práci.

Konec náročné směny si tak mohou zpříjemnit relaxací pod sprchou nebo příjemnou péčí o pokožku – v balíčku najdou sprchové gely a tělová mléka či krémy.  

Je to již počtvrté, co obchodní centrum Palác Pardubice vyjadřuje podporu a poděkování zdravotníkům a snaží se pomoci jim se zvládnutím této náročné doby. V minulosti dostali zaměstnanci nemocnice od Paláce Pardubice jako dárek například kvalitní trička a funkční prádlo, které mohli využít jako doplněk jejich ochranných oděvů.

Vánoční dárek v podobě kosmetických sad značky Dermacol slouží jako poděkování všem, kteří neváhají nasazovat své zdraví pro zdraví nás všech. Po pracovním ruchu si snad zdravotníci budou moci vychutnat chvilku klidu a využít tento praktický dárek.

Palác Pardubice je plně otevřen, můžete se tak stále vypravit na nákupní hon za výprodejové ceny. Aktuální informace o otevírací době nyní i speciální nabídky obchodů naleznete na www.palacpardubice.cz.