AktualityPardubickoSportVolný čas

Léto strávené na písku s Beach Service

Medailový ceremoniál
 
 
 
 

Beach Service už má za sebou několik úspěšných sezón, zejména pak v roce 2018 a 2019, kdy klub ovládl mládežnické šampionáty. I v roce 2020 se naštěstí uskutečnily nejdůležitější turnaje roku pro naše hráče: MČR U18 a MČR U22. Z Mistrovství České republiky do 18 let si Beáta Ročková, která trénuje přes pět let beach volejbal v Pardubicích, s parťačkou Markétou Příhodovou vybojovaly 2. místo. V chlapecké kategorii vybojoval 3. místo pár Beach Service z Prahy: Ondřej Pohl a Vojtěch Poledník. Oba páry slavily další úspěch i ve starších kategoriích, Ročková s Příhodovou v podobě 5. místa na Mistrovství České republiky do 22 let a Pohl s Poledníkem se dostali na Mistrovství Evropy do 18 let v Turecku. Dále se v roce 2017 a 2018 stal Beach Service nejlepším klubem v České republice

Nejvíce ke zdokonalení hráčů dochází právě na příměstských táborech, na které bychom Vás tímto chtěli pozvat.

Kempu plážového volejbalu se může zúčastnit jak začátečník, tak i pokročilý hráč ve věku od 7 let. Děti jsou pod dohledem zkušených trenérů.

Jak vypadá tréninkový den?

Začínáme vždy ráno společnou rozcvičkou a přípravou na první trénink, kde probíhá i seznámení se s novými hráči. Beach Service se pyšní nejen skvělými výkony hráčů, ale i skvělou a přátelskou partou. Pokud Vaše dítě nebude znát nikoho ze stávajících členů, jsme si jisti, že po prvním dnu už bude mít nové kamarády. První trénink máme spíše zaměřený na techniku, ale ke konci tréninku se vždy dostane na zábavné hry. Odpolední trénink máme více herní a soutěžní. Kromě tréninků beach volejbalu zařazujeme také atletiku, pod dohledem Adama Kosniovského, který se v mládí atletice profesionálně věnoval. Na konci týdne pořádáme závěrečný turnaj, který prověří nabyté dovednosti Vašich dětí, které se za uplynulý týden naučily.

Aby každý den neprobíhal stejně, jeden den v týdnu si zpříjemníme odpolednem na koupališti Cihelna, kde si užijeme sluníčka a léta jinak než jen na písku. Kromě koupaliště se už tradicí také stalo grilování a společné posezení po tréninku.

Během celého kempu je pro děti zajištěn pitný režim a oběd v restauraci U Krupičků.

Kempů se také účastní pardubičtí hráči, kteří v minulém roce bojovali o medaile na MČR do 17, 18 A 20 let. Účastníci příměstského táboru tak budou mít možnost vidět, jak trénují profíci. A po tréninku si s nimi třeba i zahrát.

Platba probíhá až v první den kempu. Nemusíte se tedy bát, že byste z důvodu vládních nařízení o peníze přišli.

Těšíme se na Vás a neváhejte nás kontaktovat v případě jakýchkoliv dotazů!

Kontakt:
Kontaktní osoba: Eliška Fabiánová
Tel.: +420736677668
Email: pardubice@beachservice.cz
Web: www.beachservice.cz
Instagram Beach Service
Facebook Beach Service

Soustředění Itálie