AktualityKulturní akcePardubicko

Hurá na prázdniny s Palácem Pardubice

P 

rázdniny se blíží a na léto se jistě každý těší. Zpříjemněte si čekání a zúčastněte se v období od 20. do 30. června soutěže v Paláci Pardubice a získejte zajímavé ceny. Vyhrává opravdu každý!

 Letní prázdniny patří obecně mezi klidnější části roku. Děti mají volno, vše se tak zpomalí a lidé si užívají teplé počasí a pohodu. Než si ale budeme vychutnávat prázdniny plnými doušky, pojďme si zpestřit konec školního roku soutěží o dárkové poukazy na nákupy v Paláci Pardubice. Akce bude probíhat od 20. do 30. června a zúčastnit se může každý nad 18 let.

Princip soutěže je velmi jednoduchý. Každý, kdo v tomto období nakoupí v Paláci Pardubice nad 2000 Kč (tuto částku je přitom možné poskládat až ze tří různých účtenek) a přinese doklady o nákupu hosteskám na rotundu, si může následně na kole štěstí vytočit peníze zpět. Rozdáváme dárkového poukazy do Paláce Pardubice, a to v hodnotě 100, 200, 500 nebo 1000 Kč.

Pokud se na vás neusměje štěstí a nevytočíte si žádný dárkový poukaz, budete si moct jako cenu útěchy vybrat aspoň pěkný letní dárek v podobě piknikové deky, batohu nebo cestovní sady her. Vyhrává tak skutečně každý.

V pátek 1. července pak navíc proběhne slosování o hlavní ceny. První cenu věnuje prodejna Feratt a jedná se o svatební oblek. Druhou cenou je cestovní taška Brax od společnosti Steilmann. Třetí místo potěší všechny čtenáře, neboť se jedná o knihu a vouchery za 5000 Kč do prodejny Knihy Dobrovský. Pro čtvrté místo věnovala společnost Intersport pro vítěze koloběžku Firefly a výherce pátého místa od ní obdrží kolečkové brusle.

Tak dorazte na konci června na nákupy do Paláce Pardubice, zapojte se do soutěže a neodejdete s prázdnou. A pak už hurááá na prázdniny!

Bližší informace se dozvíte na webových stránkách Paláce Pardubice www.palacpardubice.cz v sekci Aktuality.