Pardubicko

Hravé odpoledne na farmě ve spojilské Apolence nabídne plno zábavy nejen pro děti

Č 

tyři hodiny plné zábavy, nejrůznějších prezentací neziskových organizací a soutěží nabídne Hravé odpoledne na farmě Apolenka ve Spojile u Pardubic. Uskuteční se v úterý 12. září 2023 od 14 do 18 hodin.

Jak žijí zvířata na farmě?

„Návštěvníci budou moci nahlédnout pod pokličku života zvířat na farmě. Zároveň se mohou těšit i na zajímavý doprovodný program,“ uvedla Jolana Štěpánková, ředitelka Apolenky a současně předsedkyně správní rady Koalice nevládek Pardubicka (KONEP).

Tato akce je vítanou příležitostí k prezentaci veřejně prospěšných aktivit jednotlivých neziskových organizací široké veřejnosti,“ sdělila senátorka a místopředsedkyně správní rady Koalice nevládek Pardubicka Miluše Horská.

„Společně s neziskovými organizacemi chceme dát dětem i dospělým možnost strávit společně volný čas aktivním a smysluplným způsobem,“ řekl radní Pardubického kraje zodpovědný za sociální péči a neziskový sektor Pavel Šotola.

MIXLE V Piksle i Týbrďo divadlo!

O dobrou náladu se bude starat kapela MIXLE V Piksle, což je unikátní projekt členů populární pardubické skupiny Vypsaná fiXa pro děti. Pohádku perníkovou, šípkovou a červenou zahraje Týbrďo divadlo!   

„Nebude chybět ani malování na obličej, králičí hop, lukostřelba, ukázky dravců, agility a celá řada aktivit pro děti,“ prohlásila ředitelka Koalice nevládek Pardubicka Jana Machová

Produkty od regionálních výrobců

V Apolence budou k mání i nejrůznější produkty od regionálních výrobců. Občerstvení zajistí Bistro Chlívek.

Koalice nevládek Pardubicka a spolek Apolenka tuto akci pořádá s podporou Pardubického kraje a projektu Komunita pro komunitu.  

Vstupné bude činit symbolických 30 korun na osobu.