Kulturní akcePardubicko

Doražte do Paláce Pardubice na Fortnite

H 

 erní nadšenci, zbystřete! V Paláci Pardubice se druhý zářijový víkend uskuteční akce, kterou by neměli vynechat žádní fanoušci hry Fortnite. Herní aréna bude připravena pro každého, kdo v tomto čase do Paláce zavítá.

 Milovníkům Fortnite asi není třeba tuto hru představovat. Pro běžné smrtelníky se jedná o online videohru, která má po celém světě přes milion fanoušků. Na začátku máte za úkol nasbírat zbraně, případně další potřeby, jako třeba léčiva. Cíl hry je poté prostý – přežít déle než ostatní hráči. Fortnite herní aréna v Paláci Pardubice bude pro návštěvníky připravena 9. a 10. září během celého dne.

Akce se zúčastní jeden z největších influencerů na poli československé Fortnite scény – Halien. Společnost mu budou dělat další hráči a streameři, jako je Cuky222 nebo Botman. S nimi se pak budete moci potkat a pobavit se. Zároveň se budete moct podívat, jak hrají, a dokonce vyzvat Haliena na souboj.

Program bude opravdu nadupaný a návštěvníci se mohou těšit na nejrůznější aktivity. Na místě bude k dispozici 10 extra výkonných počítačů, na kterých si budete moci vyzkoušet jak Fortnite, tak další oblíbené hry. Dopoledne a odpoledne se každý den uskuteční Fortnite turnaje, ze kterých vzejdou vždy tři vítězové, kteří budou odměněni zajímavými cenami.

Aby celý den nebyl jen o sezení u počítače nebo koukání na monitory, program bude zpestřený i pohybovými aktivitami či výzvami, při jejichž splnění obdržíte zajímavé ceny.

Budou to dva dny plné soutěží, výzev, her a pohybu, které by si neměl nechat ujít žádný fanoušek počítačů a esportu.

Bližší informace se dozvíte na webových stránkách Paláce Pardubice www.palacpardubice.cz v sekci Aktuality.