AktualityPardubicko

Black Friday Shopping Weekend

P

alác Pardubice letos oslaví nákupní svátek Black Friday ve velkém. Každý zákazník, který v obchodním centru nakoupí alespoň za 1200 Kč a zákazník, který v obchodním centru nakoupí alespoň za 1200 Kč a přihlásí se do soutěže, dostane od hostesek speciální odměny – stírací losy, díky nimž se navíc  může zapojit do mega soutěže o iPhone 13, poukazy na nákupy a další hodnotné  ceny.

Všichni zákazníci, kteří nakoupí ve dnech od 26. do 28. 11. 2021 v obchodech od 26. do 28. 11. 2021 v obchodech centra Palác Pardubice za více než 1200 Kč, se mohou zúčastnit speciální mega soutěže o hodnotné dárky. Za maximálně dvě účtenky v celkové hodnotě nejméně 1200 Kč na vás čekají skvělé dárky jako 1200 Kč na vás čekají skvělé dárky jako batohy, USB klíče, kosmetické balíčky či batohy, USB klíče, kosmetické balíčky či kulinářské pochutiny. Všechny soutěžní losy jsou výherní, takže jistě neodejdete s prázdnou.

Pokud se budete chtít zapojit do hlavního kola soutěže, stačí k losu přidat své kontaktní údaje a vhodit svůj los do slosovacího boxu. Z něj budou ve středu 1. prosince vylosováni tři šťastní výherci, kteří si odnesou nový Apple iPhone 13, poukázky na nákupy a další hodnotné ceny.

V obchodním centru Palác Pardubice na vás čeká spousta slev a atraktivních slevových nabídek, kterých můžete využít po celý Black Friday Shopping Weekend od pátku 26. 11. do neděle 28. 11. 2021, a to třeba k nákupu vánočních dárků pro vaše nejbližší.

 I přes nákupní horečku žádá obchodní centrum své návštěvníky o dodržování aktuálních bezpečnostních nařízení. Palác Pardubice nadále dbá na zvýšenou dezinfekci všech společných prostor.

Aktuální informace najdete na www.palacpardubice.cz či na Instagramu
@palacpardubic