Aktuality

Žabka dnes otevřela 4. prodejnu v Pardubicích

M

 

 ěsto Pardubice se po Praze a Brnu stalo dalším centrem cílené expanze obchodní sítě Žabka. V krátké době zde byly otevřeny již čtyři prodejny. Poslední přibyla dnes a nachází se na ulici Kapt. Bartoše. Na prodejní ploše 80 metrů čtverečních nabízí pohodlné nakupování s dlouhou otevírací dobou (denně od 6 do 23 hodin) a 363 dní v roce. Jedná se celkově o jubilejní 120. obchod v Česku.

Pohodlný nákup potravin s širokou nabídkou služeb finančního servisu v prostředí moderního obchodu, to je hlavní charakteristika stále populárnějších obchodů Žabka. Může jich využívat i stále více obyvatelů Pardubic. Na území města jsou nyní celkem na čtyřech místech. Nejnověji byla otevřená prodejna v ulici Kapt. Bartoše 499. „Město Pardubice má pro nás obrovský potenciál a každý další otevřený obchod to jen potvrzuje. Věříme, že i nadále budeme mít dostatek vhodných prostorů pro další obchody,“ říká Radim Lunda, generální manažer obchodní sítě Žabka. 

Obchody Žabka kopírují aktuální zákaznické potřeby, tedy rychlý a pohodlný nákup v příjemném prostředí. Formát malého kompaktního obchodu s širokou nabídkou služeb je v současnosti velmi žádaný. V novém obchodu v rezidentní části města na ulici Kapt. Bartoše pořídí zákazníci na 80 metrech čtverečních čerstvé a trvanlivé potraviny, ale i bohatou nabídku služeb finančního servisu, jako např. výběr hotovosti, placení složenek, vyzvednutí zásilek, dobíjení telefonního kreditu všech operátorů nebo prodej losů.

„Naši důvěru dostala opět paní Syno Mariya, která bude aktuálně vést 2 obchody v Pardubicích. Přejeme jí v této nelehké době hladký rozjezd obchodu a plno spokojených zákazníků,“ dodává Radim Lunda.