Kulturní akce

10 výročí koncertů kapely TŘI SESTRY v Pardubickém pivovaru a 35 let existence kapely

V

pátek 17. července front man skupiny Tři Sestry Lou Fanánek Hagen se představí po 10té za sebou v Pardubickém pivovaru. Letos kapela oslavuje 35 let od svého vzniku a samozřejmě nemohou vynechat tradiční koncertní zastávku v Pardubicích.

„Díky uvolnění nařízení vlády je možné opět pořádat větší koncerty a my jsme rádi, že můžeme zachovat tuto tradici“, uvedl David Kantor z pořadatelské agentury Máša agency.
Pro všechny fanoušky je připraveno občerstvení, a především Čerstvé pivo z ležáckého sklepa a také 11 stupňové pivo Vilém. Obě tyto chmelové pochoutky jsou z produkce Pardubického pivovaru.

Lou Fanánek Hagen není jen hlavním zpěvákem, ale také textařem kapely Tři Sestry. K této skupině také patří další členové jako je Veronika Borovková, Tomáš Doležal a další. Tři sestry se žánrově ladí spíše na punk, rock nebo mnohdy spojovaný pub rock. Často se v jejich písních objevují texty s hospodskou tématikou.
Samotné vystoupení každého fanouška této kapely pohltí a nadchne. Skupina Tři Sestry si opět připravila velkolepou pódiovou show s dvouhodinovým vystoupením. V areálu se opět rozezní písně z alb Na Kovárně to je náraz nebo Lihovka a samozřejmě zazní i tradiční hity jako je Zelená, Mexiko, Život je takovej nebo Modlitba pro partu.

Jako svého hosta přiveze kapela Tři Sestry 17. července do Pardubického pivovaru další skupinu a to kapelu Doctor PP. Areál pivovaru bude otevřen od 17:30 hodin. Koncert začne v 18:30 hodin. V areálu bude k dispozici dostatečný počet výčepních míst, občerstvení i toalet. Přijďte se všichni pobavit. V případě nepříznivého počasí bude část areálu zastřešena.

Vstupenky si můžete zakoupit na www.ticketstream.cz nebo prodejnách Pivovarka.
Aktuální informace sledujte na FB: https://www.facebook.com/events/1577086012465289/

Cena vstupenky v předprodeji je 490 Kč, na místě pak bude vstupenka za 550 Kč. Slevy ZTP, ZTP/P ani jiné nejsou poskytovány. Celou akci již po desáté pořádá pardubická produkční agentura MÁŠA AGENCY s.r.o.