Pardubicko

Ulovte si svoji slevu během letních výprodejů v Paláci Pardubice

O 

blíbené obchodní centrum Palác Pardubice zahajuje letní výprodeje. Dorazte a využijte této příležitosti pro nakoupení produktů za značně snížené ceny. U některých kousků se můžete těšit na slevu až 70 %!

Ať už něco sháníte, nebo si jen chcete udělat radost, i taková malá sleva, co ušetří peněženku, vždy vykouzlí úsměv na rtech. Palác Pardubice začal s letními výprodeji, a tak pokud pokukujete po něčem sezonním nebo se rádi odměňujete, příjemné slevy vám jistě přijdou vhod. Přijďte se na vlastní oči přesvědčit o výhodných cenách a dorazte do moderního obchodního centra na výprodeje!

Návštěvníci mohou využít slevy na široké spektrum zboží. Potěšení čeká na milovníky knížek nebo kreslených manga příběhů. A pokud na to vše potřebujete dobře vidět, určitě vám přijde vhod sleva na brýle.

Potřebujete dovybavit domácnost nebo uvítáte nějaké pomocníky na grilování?  Chcete pomoci s péčí o pleť nebo hledáte voňavé šampony na rozmazlovací sprchové procedury? Potřebujete na výlet prošlápnout nové boty? Nevíte, co na sebe? Všechny tyto a další otázky můžete vyřešit díky slevovým akcím v prodejnách Paláce Pardubice.

Zkrátka ať přijdete pro potěšení či kvůli konkrétnímu produktu, máte šanci ulovit jej s příjemnou slevou, která vám zvedne náladu. Neexistuje totiž nic jako špatná sleva.

Slevovou nabídku konkrétních zapojených prodejců naleznete na webových stránkách Paláce Pardubice www.palacpardubice.cz, sekci Aktuality.