AktualityKulturní akcePardubicko

Svátek Seniorů v Paláci Pardubice

 

Palác Pardubice ve spolupráci se Senior pasy zve na oslavu Mezinárodního dne seniorů, která se uskuteční v obchodním centru Palác Pardubice v pondělí 4. října od 13:00 do 17:00 hodin.

 

Mezinárodní den seniorů připadá každoročně na první den v měsíci říjnu. Ve vybraných městech České republiky jsou připraveny zábavní programy na počest všech seniorů.


„Jsme rádi, že se můžeme podílet na dalším ročníku oslav svátku seniorů. U nás v Pardubicích se oslavy budou konat 4. října a pro návštěvníky je v obchodním centru připraven bohatý program. Budeme rádi, pokud s námi podpoříte dobrou myšlenku a užijete si příjemný den,“ říká Jana Kocandová, marketingová koordinátorka obchodního centra Palác Pardubice.

V bohatém programu se můžete těšit například na moderátora Aleše Kučeru, zpěváka Josefa Sochora, hudební vystoupení pěvců Východočeského divadla a koncert Pardubické filharmonie.

PROGRAM

Atrium Palác Pardubice, Pardubice

října 2021, 13:00–17:00

13:00  Zahájení akce moderátorem Alešem Kučerou

13:10  Herci Pardubického divadla

14:10  Základní umělecká škola Havlíčkova Pardubice

14:30  Komorní filharmonie Pardubice

15:30  Přestávka

15:50  Josef Sochor

17:00  Ukončení programu

 

Buďte součástí budování tradice oslav svátku seniorů. Kompletní program a více informací se dozvíte na www.palacpardubice.cz