AktualityUncategorized

Soutěž s Palácem Pardubice a prodejnou Datart

 

V

 

e středu 13. ledna v Paláci Pardubice startuje soutěž o sluchátka, powerbanku nebo bezdrátové reproduktory GoGEN. Zpestřete si leden soutěží a vyhrajte dárek za vaše nákupy v obchodním centru. Soutěž trvá až do 28. ledna!

S obchodním centrem Palác Pardubice můžete nyní soutěžit o sluchátka, powerbanku či bezdrátový reproduktor značky GoGEN, které věnovala prodejna Datart. Obchodní centrum ve spolupráci s Datartem pro vás připravilo soutěž za vaše nákupy v Paláci Pardubice. Registrujte své účtenky v minimální hodnotě 99 Kč na webu obchodního centra a vyhrajte hodnotné ceny. Každý 5. registrovaný účastník získá sluchátka GoGEN. Každý 1. až 3. vylosovaný účastník obdrží powerbanku a bezdrátový reproduktor GoGEN Loopee. Soutěž potrvá od středy 13. ledna do středy 27. ledna 2021. Výsledky soutěže budou vyhlášeny do 7 dnů po skončení celé akce a výherci budou informováni e-mailem.

Do soutěže se můžete zapojit jednoduše. Stačí v uvedeném období nakoupit v obchodním centru Palác Pardubice a uschovat své účtenky. S vaším e-mailem se pak registrujete na webových stránkách obchodního centra www.palacpardubuce.cz a účtenku v minimální hodnotě 99 Kč a maximálním počtu 5 ks různých účtenek zaregistrujete na webových stránkách. Účastnit soutěže se mohou pouze zákazníci starší 15 let.

Aktuální informace týkající se otevřených obchodů a služeb s ohledem na mimořádná vládní opatření najdete na www.palacpardubice.cz.