Kulturní akce

SLAVNÉ SVĚTOVÉ MUZIKÁLY Program upraven beze zpěvu kvůli vládnímu nařízení

Dámy a pánové,

vládní nařízení o zákazu zpěvu se opět postavilo do cesty našemu plánovanému koncertu 11.10. Slavné světové muzikály v Pardubicích, nicméně našli jsme spolu s hudebníky řešení. Děkujeme moc za pochopení a věříme, že tento bláznivý čas společně překonáme.

Informujte prosím o tom, ty, kteří třeba již mají vstupenky, eventeulně si chtějí ještě vstupenky (zbývá asi 15 míst) zakoupit.

KONCERT 11.10. 18:30 Slavné světové muzikály USKUTEČNÍME v programu bude dokonce ještě posílena muzikálová složka a bude hraný instrumentálně – smyčcovým kvartetem Melody Quartett (bez zpěvu, jež vládní nařízení zakazuje).

Věřím, že se Vám koncert bude líbit – viz ukázka Pomády:

https://youtu.be/bQGCX-jl4BE

a zachováte nám přízeň. Vstupenky, včetně vstupenek z 18.4. platí a budou akceptovány při vstupu. Ještě jednou děkujeme za pochopení

Inovovaný program na 11.10. od 18:30 SLAVNÉ SVĚTOVÉ MUZIKÁLY

instrumentálně:

Melody Quartett – www.melodyquartett.com

Dana Jelínková – I. housle,   Petra Bohm – II. housle,

František Jelínek – viola, Barbora Soukupová – violoncello

PROGRAM:

Andrew Lloyd WEBBER: Memory, z muzikálu Cats – Kočky Nino ROTA: Speak softly Love (z filmu Kmotr) Nino ROTA: Time for Us (Romeo a Julie) Michel MAGNE: Angélique (Angelika, Markýza Andělů) Karel SVOBODA: Tři oříšky pro Popelku Andrew Lloyd WEBBER: Fantom Opery Claude-Michel SCHOENBERG: I Dreamed a Dream (z muzikálu Bídníci) Henry MANCINI: Moon River (z filmu Snídaně u Tiffaniho) Andrew Lloyd WEBBER: Don´t cry for me Argentina (Evita) Jerry HERMAN – skladba z muzikálu Hello Dolly Warren CASSEY: You are the one that I want z muzikálu Pomáda Harold ARLEN: Somewhere Over the Rainbow Leonard COHEN:  Hallelujah Justin HURWITZ: Píseň z muzikálu La La Land Nacio Herb BROWN: I’m singin‘ in the Rain (Zpívání v dešti)

ABBA: Mamma Mia