Pardubicko

Ruku v ruce – VY, MY, ONI – zvládnem více


LIDÉ S POSTIŽENÍM  AKTUÁLNĚ – SPOLU PROTI KORONAVIRU

ONI – Dvanáctihodinové směny, doma rodina, děti na distanční výuce, vyčerpání, únava… toto jsou běžné dny lidí v první linii – zdravotníků, hasičů, policistů. Nestihnou si kolikrát ani dojít na jídlo, obstarat nákupy domů.

MY – Centrum Kosatec – sociální podnik zaměstnávající 68 lidí s hendikepem. Již podruhé v roce nemůžeme vykonávat svou práci. Máme pekárnu, výrobnu svačinek, řidiče a další. Zde pracují lidé, kteří jsou hůře uplatnitelní na běžném trhu práce.VY – lidé s dobrým srdcem, kteří se chcete zapojit, podpořit, jen netušíte jak. Říkáte si, že pár korun nepomůže. Opak je pravdou. VY – každý jednotlivý člověk jste důležitý!

VY – lidé s dobrým srdcem, kteří se chcete zapojit, podpořit, jen netušíte jak. Říkáte si, že pár korun nepomůže. Opak je pravdou. VY – každý jednotlivý člověk jste důležitý!

RUKU V RUCE – Vy ♥ My ♥ Oni

Sami víme, jak důležitá a nezbytná je podpora. V tuto chvíli vás potřebujeme více, než kdy jindy. VY – chcete se zapojit,  MY – zajistíme občerstvení pro lidi z první linie, ONI – pocítí podporu a ocenění za jejich nasazení

JEDEN DAR = DVOJÍ PODPORA

Díky vašemu daru budeme péct čerstvé pečivo – chleby, rohlíky, koláče, kaiserky, vánoční cukroví; vyrábět svačiny – plněné bagety, tortilly, ovocné a zeleninové misky a mnoho dalšího. Naši řidiči budou rozvážet pravidelně občerstvení nejvytíženějším oddělením Pardubické nemocnice, hasičům a policistům v Pardubicích.

Děkujeme, protože váš dar umožní zachování pracovních míst pro lidi s hendikepem a zároveň podpoříte lidi v první linii.