AktualityPardubickoSport

Přijďte si vyzkoušet nejsledovanější olympijský sport – beach volejbal v Pardubicích

Léto patří sportu, to je jasné, a plážovému volejbalu obzvlášť. Kdy jindy si naplno užít slunce, písku, skvělé party, a i nějaké té dřiny. Zapojte se už nyní do klubu Beach Service.

Jsme Beach Service, klub plážového volejbalu, který sídlí v pěti městech České republiky. Jedna z našich poboček je i tady v Pardubicích v Polabinách. V Pardubicích trénujeme nejen děti, ale i dospělé, protože beach volejbal je sport pro jakoukoli věkovou kategorii.

Beach Service byl dvakrát po sobě zvolen nejlepším klubem v ČR a během uplynulých 3 let získal 12 medailí na kadetských a juniorských MČR.

Pro ročníky 2010 a mladší máme speciální klubovou nabídku, kterou můžete ihned využít. Roční členství na novou sezónu říjen 2021/září 2022 za 1000 Kč. Navíc když se stanete členy už nyní, můžete trénovat v srpnu a v září zadarmo.

Akce, kdy při platbě členství nyní můžete chodit na tréninky v srpnu a září zadarmo, platí pro všechny, tedy i pro mládež a dospělé.

Další akcí, kterou Vám můžeme poskytnout, je příměstský tábor pro děti od 23. srpna 2021 do 27. srpna 2021. Děti se mohou těšit na dny plné sportu, slunce, písku a nových kamarádů.  Na konci týdne si bude moct Vaše dítě ověřit své nabyté dovednosti pomocí závěrečného turnaje. Budeme se těšit na všechny nové tváře, které se chtějí něco nového naučit. 

Pro více informací nás neváhejte kontaktovat.

Kontakt:
Kontaktní osoba: Eliška Fabiánová
Tel.: +420736677668
Email: pardubice@beachservice.cz
Web: www.beachservice.cz