Kulturní akcePardubicko

PIRATE SWING Band a Vojtěch Dyk: koncertní událost roku na jubilejním desátém Gala!

Pouze tři výjimečná představení nabídne jubilejní 10. ročník ojedinělého koncertního projektu PIRATE SWING Bandu Jiřího Ševčíka. Společný program těleso připravilo s Vojtěchem Dykem.

Uskuteční se 20. listopadu v pardubickém Domě hudby, 21. listopadu v Kongresovém centru Aldis Hradec Králové a 12. prosince v Městském divadle v Jablonci nad Nisou.

Po superúspěšné devítileté sérii koncertů „PIRATE SWING Band Gala“ chystá hudební senzace oceňovaná doma i v zahraničí svá netradiční galapředstavení i letos. Dvacetičlenný big band, jediná kapela v Evropě, specializující se na vlastní swingové aranže rocku a popu, spolupracující s kompletní českou špičkou i např. s legendárními Queen, letos nabídne něco opravdu ojedinělého.

PIRATE SWING Band je znám svou nevypočitatelností a v rámci jubilejního desátého ročníku Galakoncertů jako překvapení svým fanouškům připravil vysoce prestižní partnerství. V exkluzivně napsané a nazkoušené show se totiž před swingové „Piráty“ za mikrofon postaví suverénně nejzářivější stálice české hudební scény, Vojtěch Dyk.

Precizní pěvecký i jevištní projev všestranně nadaného umělce s obrovským záběrem, držitele cen Thálie a Český slavík, rozhodně nenechá nikoho na pochybách, že oslava deseti let tradičně vyprodaných pirátských Galakoncertů bude mít ten nejvyšší lesk.

Nenechte si ujít některé z pouhých tří speciálních představení show, která se již nebude opakovat.

Královéhradecký koncert, natáčený televizním štábem, nabídne i možnost zakoupení VIP vstupenek (sezení přímo u pódia u VIP stolu s možností občerstvení + CD jako dárek).

Zapomeňte na všechno, co jste slyšeli o swingu a připravte se na večer, kde je vše jinak a který vás osvěží a pobaví.

Teaser video zde 

Předprodej vstupenek zde