Aktuality

Palác Pardubice představuje nové obchody

 

O

 

bchodní centrum Palác Pardubice rozšiřuje svou nabídku obchodů. Nově tak v Paláci nakoupíte v obchodech Celio, Flying Tiger, Klenoty Apart a Under Armour. Objevte stylové módní kousky, praktické doplňky do domácnosti či potěšte nádhernými šperky. Nyní jsou tyto oblíbené značky ještě blíže k vám.

Obchodní centrum Palác Pardubice se snaží neustále přinášet svým návštěvníkům pestrou nabídku obchodů. Jako novinky pro tento měsíc uvádí obchodní centrum stylovou francouzskou pánskou módu Celio, nádherné šperky Apart, obchod s outdoorovou módou Under Amour a populární prodejnu Flying Tiger, ve které seženete zajímavé vychytávky nejen do bytu za velmi příznivé ceny, od elektroniky až po nádobí.

Stylový obchod Celio potěší hlavně muže. Aktuální módní kolekce nabízí to nejlepší z francouzského elegantního pánského stylu. Pokud sháníte nové kousky, které oživí váš šatník, Celio vás příjemně potěší i příznivými cenami. V obchodě pořídíte jak oblečení do práce, tak na slavnostní večeři či na doma. Svým stylem ukážete, že v sobě máte trochu francouzského gentlemana.

Další nový obchod udělá radost všem sportovcům a milovníkům outdooru. Americká společnost Under Armour má pod záštitou opravdu stylové kousky na cvičení. V obchodě pořídíte od bot přes spodní prádlo po oblečení z praktických materiálů, které vaše sportovní aktivity udělají ještě pohodlnější. Například speciální kolekce Armour Fleece kombinuje lehkost materiálu s jeho efektivními termovlastnostmi. Under Armour také představila dokonalou sportovní masku pro cvičení a zároveň bezpečnou ochranu i v současné situaci.

Na své si přijdou v Paláci Pardubice i dámy. Nově do obchodního centra přicházejí Klenoty Apart. Nádherné šperky všech cenových kategorií představují pestré kolekce zapojující zlato, stříbro, elegantní perly i diamantový lesk. Tyto krásné doplňky jsou skvělým dárkem pro každou výjimečnou dámu.

Obchody Flying Tiger Copenhagen si u nás rychle získaly oblibu. Tento dánský koncept nabízí praktické a stylové doplňky do domácnosti. Seženete zde ale téměř vše: od drobných laskomin přes brýle a elektroniku po obaly na telefony či nádobí. Výrobky se vyznačují příznivými cenami a osobitým minimalistickým, ale barevným stylem. V obchodě najdete designové vychytávky, které promění váš domov v moderní studio.