Aktuality

Palác Pardubice představuje inspirativní módní blog

O

bchodní centrum Palác Pardubice stále sleduje módní trendy, které nově představuje i na svém blogu. Ten přináší inspirativní články a videa z oblasti módy, životního stylu a nově také tipy pro váš domov. Na nové příspěvky se můžete těšit každý měsíc.

Palác Pardubice představuje vlastní nový blog dostupný na webu www.palacpardubice.cz, který přináší ty nejnovější módní a další lifestylové tipy. Kromě pestrých rad od stylistky Adriány na vás čekají i další články, jež vám nabídnou inspiraci pro váš domov. Adriána se věnuje módě dlouhodobě a můžete se u ní inspirovat pro oblékání na běžné nošení, oblečení do práce či při sestavení základu šatníku.

Mezi prvními příspěvky v části Domov najdete na blogu Paláce Pardubice rady, jak do domácnosti správně vybrat nádobí na přípravu lahodných pokrmů, fotosoutěž na téma pečení a zajímavosti o jednom z nejoblíbenějších nápojů lidstva – kávě.

Palác Pardubice bude blog pravidelně několikrát do měsíce doplňovat o zajímavé nové příspěvky, ať už ze světa módy, či domácnosti. Ty vám mohou sloužit jako pravidelná dávka inspirace. I přestože jsou obchody s oblečením a módou uzavřeny, módní kousky lze nakupovat on-line v  obchodech OC Palác Pardubice. Na nákupy se stylistkou Adriánou, která je i autorkou módních příspěvků na blogu, bude možné vyrazit, jakmile se všechny obchody s módou opět otevřou.

Aktuální informace týkající se otevřených obchodů najdete na webu www.palacpardubice.cz.