AktualityPardubicko

Palác Pardubice chystá pro své zákazníky velkou soutěž

P

alác Pardubice připravuje velké Letní dárkobraní, soutěž, kterou své zákazníky navnadí na prázdniny. Výhry jsou opravdu lákavé od her až po praktické potřeby na výlety. Zúčastnit se může každý, a to od 10. června.

I když letošní jaro zatím nepřichystalo příliš slunečních dní, aprílové počasí lze využít aspoň k pořádné přípravě na letní prázdniny. Palác Pardubice proto chystá pro své zákazníky velkou soutěž plnou hodnotných cen.

Zúčastnit se může každý, kdo od 10. 6. do 4. 7. 2021 nakoupí v obchodním centru a uschová si patřičnou účtenku. Za nákupy v hodnotě nad 1200 Kč získáte sadu stolních her, které vám zpestří příjemné chvilky na vzduchu i v teple domova. Při nákupu nad 2000 Kč vás potěší kvalitní sportovní batoh, do kterého spolehlivě zabalíte všechny základní potřeby na výlet. Pokud nakoupíte za více než 2500 Kč, jistě vám přijde vhod grilovací sada, která se skládá z kvalitních kleští a obracečky. Poslední cenu získáte při nákupu minimálně za 3000 Kč – jedná se o termodeku, která je ideální na pláž i na piknik v parku.

Pokud váš nákup převyšuje hodnotu 2500 korun, můžete se navíc zapojit do slosování o hlavní ceny, které do soutěže věnuje prodejna Intersport. Třetí hlavní cenou jsou kolečkové brusle, na druhého výherce čeká stan a spací pytel a vítěz domů odjede na zbrusu novém jízdním kole.

Ceny za nákupy jsou k vyzvednutí u hostesek na soutěžním stánku v přízemí Paláce Pardubice, poblíž prodejny Sephora v otevírací době obchodního centra. Aktuální informace o provozu naleznete na www.palacpardubice.cz.