Kulturní akcePardubicko

Oslavte blížící se Vánoce s Palácem Pardubice

Vánoce jsou téměř tady a spousta z nás jistě začíná „honit“ dárky na poslední chvíli. Doražte nasát vánoční atmosféru do Paláce Pardubice, kde můžete sehnat vhodné dárečky a navíc i udělat dobrý skutek. Obchody a charitativní projekt Strom splněných přání již na vás čekají!

Vánoce, pro někoho nejoblíbenější čas roku, pro někoho stres způsobený vybíráním dárků, doháněním různých restů a důkladným úklidem domácnosti. Přijďte si užít tento čas v poklidu do Paláce Pardubice, který hýří vánoční atmosférou a i největšího Grinche přesvědčí o kouzlu těchto dní.

V Paláci seženete vše, co potřebujete a dárky si tak budete moct odškrtnout levou zadní. A pokud již vše máte, můžete pomoci těm méně šťastným. Palác Pardubice ve spolupráci s HAK velkoobchod s.r.o. a dalšími partnery připravil charitativní projekt Strom splněných přání. V termínu od 8. do 18. prosince 2022 máte možnost potěšit děti z vybraných dětských domovů, které nemají takové štěstí trávit Vánoce s vlastní rodinou. V Paláci Pardubice si sami vyberte dětské přání, které se rozhodnete splnit. Protože každé dítě si zaslouží prožít krásné vánoční svátky a dostat od Ježíška nějaké dárečky.

Splnit přání dětem z dětských domovů můžete přímo na rotundě Paláce Pardubice. Koupí dárku tak podpoříte děti z dětských domovů, které po šťastných a veselých Vánocích touží stejně, jako všechny ostatní děti. Dětské domovy jsou přímo z Pardubického kraje a splněná přání tak nebudou putovat daleko. Seznam dětských přání s dary do maximální hodnoty 500 Kč najdete u vánočního stromu na hlavní pasáži Paláce Pardubice spolu s ochotnými hosteskami, které vám rády vše vysvětlí. Charitativní akce probíhá v daném termínu vždy od 11 h do 18 h, následně budou dary převezeny pod vánoční stromy do dětských domovů..

Když se vám podaří sehnat chybějící dary pod svůj stromeček, můžete rovnou využít balící službu, kde si v období od 10. do 23. prosince 2022 můžete nechat zabalit zdarma vaše úlovky. Odpadne vám tak boj s balícím papírem a lepenkou a budete si tak moct o to dříve začít vychutnávat cukroví a vaječňák.

A pokud je pro vás výběr dárku noční můrou a bojíte se, že vyberete špatně, využijte možnosti koupit dárkový poukaz do Paláce, a nechte na obdarovaném, ať si sám pořídí to, po čem skutečně touží. Koupit je můžete u infostánku.  

Pro pravidelné info o ději v Paláci sledujte webové stránky Paláce Pardubice www.palacpardubice.cz, sekci Aktuality.