Aktuality

Nezapomeňte! Vánoce znovu přicházejí!

 

T

 

radice je zkrátka tradice… A tak i v letošní „době koronavirové“ se nejen v rodinách rozzáří vánoční stromky a děti i dospělí se budou těšit z dárků. Jedna předvánoční nezbytnost ale určitě dozná – a vlastně už doznala – významné změny. Lidé totiž mnohem více nakupují online v četných e-shopech, které se teď kvůli protiepidemickým opatřením velice rozšířily.

Se svou bohatou nabídkou výlučně vlastních produktů z chráněných dílen zaměstnávajících osoby se zdravotním postižením rozhodně nezaostává e-shop Centra Kosatec.

A jakými jeho originálními výrobky můžete na Štědrý večer potěšit své blízké? Jistě si vyberete z keramiky, šperků, látkových výrobků, polštářků nebo hraček včetně 3D. Nikoho neurazíte dárkem sice neobvyklým, ale i v blízké budoucnosti nezbytným – rouškami v „dospělé“ i „dětské“ velikosti. Že také „obyčejná“ obálka pod stromečkem může být ve skutečnosti zvláštní? Ano, ale jen tehdy, když v ní bude dárkový poukaz na zážitkový seminář. Při této nevšední aktivitě Centra Kosatec zdraví lidé poznávají = zažívají (proto „zážitkový“) prostřednictvím různých zdánlivě lehkých úkolů obtížný život vozíčkářů i lidí s jiným zdravotním postižením.

Stále ještě přemýšlíte, čím překvapit manžela/manželku,  přítele/přítelkyni nebo děti? Usaďte se tedy k počítači, „nalaďte si“ webovou adresu https://eshop.centrumkosatec.cz a vybírejte, vybírejte!