Pardubicko

Mikulášská nadílka v Paláci

S 

blížícím se koncem roku a adventním časem přichází do Paláce Pardubice tradiční Mikulášská nadílka. Na začátku prosince se tak můžete těšit na bohatý program plný tance, zpěvu, soutěží a překvapení pro celou rodinu. Dorazte 5. 12. do Paláce a načerpejte vánoční energii na nejkrásnější svátky roku.

Vánoce se blíží a pomalu se vkrádají do našich domovů. A čekají už i v Paláci Pardubice, kam zavítá také Mikuláš v doprovodu svých přátel, anděla a čerta. V úterý 5. prosince od 16 do 19 hodin budou nadělovat radost a úsměvy všem dětem, které dorazí v tento předvánoční čas do obchodního centra. Přijďte s celou rodinou za zábavou a užijte si vánoční kouzlo, jež prozáří celý Palác!

Bude to odpoledne plné zábavy, o kterou se postará Perníček se svými přáteli. Jelikož se akce koná u příležitosti svátku svatého Mikuláše, nemůže chybět ani mikulášská nadílka pro všechny děti, jež během akce do Paláce zavítají.

Kromě toho se můžete těšit na Čertovské mini disco, při kterém zažijete pekelně zábavné chvíle plné hudby a tance. Anděl vás zase svým líbezným hlasem bude doprovázet při zpívání koled.

Děti se mohou zúčastnit různých tanečních workshopů, během nichž se naučí nové kroky a budou to pak moct pod stromečkem pořádně roztočit. A nebudou samozřejmě chybět ani tematické úkoly a soutěže, díky kterým můžete vyhrát skvělé ceny.

Po skončení hlavního programu bude možnost si udělat nezapomenutelnou fotku s Mikulášem a jeho družinou. Děti tak mohou získat památku na okamžiky plné zábavy a vzrušení.

Přijďte na Mikulášskou nadílku do Paláce Pardubice a užijte si příjemné rodinné odpoledne. Více info naleznete na webových stránkách Paláce Pardubice www.palacpardubice.cz.