Kulturní akce

Michal Hrůza a Kapela Hrůzy vyráží na speciální VIDEOTOUR 2024

 

Michal Hrůza patří beze sporu k největším hitmakerům české scény a na svém autorském kontě má celou řadu populárních písní i videoklipů. Českou republiku projel v rámci svých vystoupení snad nesčetněkrát. Na konci loňského roku se rozhodl osvěžit svou podobu živého hraní a se svou kapelou odehrál exkluzivní koncert v pražském Lucerna music postavený na živých projekcích spojených s jednotlivými písněmi. Touto ojedinělou vizuální show odstartoval letošní sérii pěti koncertů pod názvem VIDEOTOUR 2024.

VIDEOTOUR nabízí návštěvníkům speciální téměř dvou hodinový set oblíbených písniček, které doplňují neotřelé projekce vytvořené specificky ke každé skladbě. Projekce jsou odbavované živě, proto je každý koncert jedinečný a může být trochu jiný. Za přípravou stojí vyhledávaná tvůrkyně Deja VJ.

„Celé turné je spojení audiovizuálního a hudebního zážitku. Každá písnička má na míru vytvořenou projekci. Jde tedy o propojení několika vjemů, které vás vtáhnou do skvělé atmosféry večera. Zazní staré známé hity, ale i nové singly,“ slibuje Kapela Hrůzy a sám Michal s euforií dodává: „nevím, jestli jsem zažil lepší koncert, než byl v Lucerna music baru … byli jste u toho a buďte u toho s námi dále. Těšíme se moc.“

V rámci turné navštíví kapela celkem pět měst napříč Českou republikou, kompletní seznam je k dispozici na webových stránkách www.michalhruza.cz. Předprodej vstupenek byl již zahájen. Mediálním partnerem celého turné je rádio Impuls.

 VIDEOTOUR 2024

13/4/2024 Pardubice – ABC club 

16/4/2024 Brno – Fléda club 

17/4/2024 Ostrava – BARRÁK Music Club 

26/4/2024 Vratislavice – 101010 

27/4/2024 Olomouc – S-klub 

Ukázka z koncertu