Aktuality

Maturitní ples, na který nezapomenete

Naší vizí je stát se součástí kultury maturitních plesů nejen v Pardubicích, ale po celé České republice. Zorganizujeme vám maturitní ples, na který nikdy nezapomenete vy, ani vaši nejbližší.

Této vize dosahujeme pomocí týmu, který se vzájemně inspiruje, motivuje a bere svou práci jako cestu a životní náplň. Nejen díky tomu tak tvoříme jedinečné večery pro naše klienty.

„Jsme velmi rádi, že jsme si vybrali právě MyProm pro organizaci našeho maturitního plesu,“ říká zákazník z minulého roku, „Byli jsme velmi spokojeni s kvalitou vašich služeb a profesionálním přístupem.“

A kdo vlastně jsme?

Hlavní postava našeho příběhu je zakladatel MyProm Firas Oukde. Ten se jako student rozhodl pomáhat na vysoké škole VŠEM dalším studentům. Díky své extrovertní povaze a podnikatelským ambicím začal pro svou školu, a hlavně pro její studenty pořádat seznamovací akce, které se brzy staly velmi žádanými.

„Chci něco víc, než jen e-shop.“

Nestačilo nám to, vždy chceme víc

Díky oblíbenosti seznamovacích akcí se Firas s Terkou rozhodli pomoct i dalším a studentům. Jejich podnikatelské kroky zavítaly mezi maturitní ročníky.

Sami maturanti pár let zpátky byli a moc dobře věděli, jak velký, často i nepříjemný úkol před sebou mají absolventi středních škol, když chystají svůj jedinečný večer.

Rozhodli se tedy maturantům podat pomocnou ruku a udělat jejich večer opravdu dokonalý a nezapomenutelný, a to pro všechny!

Počátek MyProm

A tak se postupně začala budovat jedinečná agentura specializovaná přímo pro maturanty a absolventy.

MyProm si od samého počátku zakládá na klíčových hodnotách, na kterých stojí celá firma.

Špičková kvalita zboží i služeb

Je pro nás nezbytně nutné, abyste byli se svým produktem či službou maximálně spokojeni. Proto jako jediní garantujeme 100% kvalitu.

Jedinečný nákup podle Vás

Vše potřebné na ples naleznete přehledně na jednom místě. Objednat si produkt nebo službu na maturitní ples nebylo nikdy jednodušší.

Osobní přístup k zákazníkovi

Zákazník je pro nás na 1.místě! Každý náš zaměstnanec proto prochází odborným školením, aby mohl, v případě nejasností, co nejlépe vyhovět Vašim požadavkům.

Těchto hodnot se i po osmi letech nadále držíme, a právě díky nim děláme opravdu špičkové maturitní plesy.