Kulturní akcePardubicko

Galavečer, na němž budou oceněni dobrovolníci, neziskovky a společensky odpovědné firmy, má nový termín: 23. KVĚTNA 2022

 

alavečer oceňování dobrovolníků, neziskových organizací a společensky odpovědných firem z Pardubického kraje, který již tradičně pořádá Koalice nevládek Pardubicka (KONEP) společně s Pardubickým krajem, má nový termín. V Kongresovém sále pardubického ATRIUM Paláce se uskuteční v pondělí 23. května 2022 od 17 hodin.

„Původně se měl galavečer konat v pondělí 6. prosince 2021. Protože vývoj epidemiologické situace v tu dobu nebyl příznivý, rozhodli jsme se respektovat doporučení Vlády České republiky a slavnostní vyhlášení oceněných přesunuli na příhodnější čas,“ uvedl Pavel Šotola, radní Pardubického kraje, který je zodpovědný za sociální péči a neziskový sektor.

„Pevně věříme, že tentokrát už nám nezabrání nic v tom, abychom i v této složité době poděkovali všem, kteří ve svém volném čase a bez nároku na odměnu pomáhají tam, kde je to nejvíc potřeba. Hodnota vzájemné pomoci nabírá v současnosti nový význam,“ konstatovala senátorka a místopředsedkyně Koalice nevládek Pardubicka Miluše Horská.

„Na této akci chceme ocenit nejen jednotlivce, ale i organizace s firmami a přiblížit tak veřejnosti přínos všech pro občanskou společnost,“ přiblížila ředitelka Koalice nevládek Pardubicka Jana Machová smysl galavečera, na němž budou slavnostně předány ceny za uplynulý rok 2021.