Načítám Akce

« Všechny Akce

  • akce již proběhla.

Unikátní interaktivní výstava „Poznejte lidské tělo“ v Paláci

9 října /09:00 - 20 října /18:00

Od 9. do 20. října 2021 proběhne v PALÁCI unikátní interaktivní výstava Poznejte lidské tělo. Tato edukativní akce nabídne zábavné aktivity u všech 15 exponátů a bohatý program pro děti i dospělé, vše zdarma.

 

Každý z exponátů nabídne pořádnou porci zábavy i poznání lidského těla. Zjistěte více o tom, jak fungují naše smysly, síla či tělo celkově. Výstava představí například termokameru, rozpoznávání lidských orgánů, efekt stárnutí i omlazení nebo optické klamy. Vyzkoušejte si na vlastní kůži interaktivní exponáty, které budou přístupné po celou dobu zdarma. Na výstavě vám zkušení animátoři ochotně poradí s obsluhou jednotlivých aktivit.

 

OTEVÍRACÍ DOBA VÝSTAVY PRO VEŘEJNOST

  • SOBOTY: 09:00 – 18:00
  • NEDĚLE: 10:00 – 18:00
  • VŠEDNÍ DNY: 15:30 – 18:00*

 

*Během všedních dní jsou dopoledne vyhrazeny pro školy (nutná předchozí rezervace), proto doporučujeme našim zákazníkům návštěvu výstavy až v odpoledních hodinách, popřípadě zaslat dotaz na vystava@palacpardubice.cz.

 

Akce je vhodná nejen pro děti, ale i celé rodiny. Vyučující si mohou výstavu rezervovat pro své třídy exkluzivně, a to na e-mailu: vystava@palacpardubice.cz.

 

Na viděnou v PALÁCI!

Podrobnosti

Zahájení:
9 října /09:00
Ukončení:
20 října /18:00

Místo konání

Palác Pardubice
Masarykovo náměstí 2799
Pardubice,
+ Google Mapa
Webová stránka:
https://palacpardubice.cz