Načítám Akce

« Všechny Akce

  • akce již proběhla.

Spojilský Mikuláš na statku

3. 12. 2023 /17:00

Letos přijede Mikuláš i za zvířátky do Apolenky. Dorazí o trochu dřív, na první adventní neděli, aby to vůbec všechno stihl. A nebude k tomu mít jen tak ledajaký dopravní prostředek. Přikluše si to s anděly rovnou kočárem taženým koňmi! Také čerti se nechtějí nechat zahanbit a chystají si své ohnivé oře. Přijďte je na statek přivítat, dát si horký svařák nebo dětský punč v bistru Chlívek a třeba se taky povozit na koni. Akci pro Vás pořádá obec Spojil a statek Apolenka. Těšíme se na vás!
Program:
14:30 sraz u bistra Chlívek – horké nápoje, jízdy na koni, nasávání vánoční atmosféry…
17:00 příjezd Mikuláše, čerta a anděla
17:45 odjezd Mikulášovy družiny přes obec Spojil
Vstupné: Dospělí 50 Kč/osoba (protože určitě zlobili! :-)). Děti zdarma.
Jak se k nám dostanete: Autobusem městské hromadné dopravy č. 9 nebo dalšími MHD spoji (5, 8, 88, 11, 13) na zastávky Dubina Sever nebo Dubina Dubinská a pak krátkou procházkou přes asfaltku na poli. Dostat se k nám můžete také na kole, autem nebo procházkou.
Parkování: Pro návštěvníky je vyhrazeno menší parkoviště před jezdeckou halou. Po pravé straně hned při vjezdu do areálu (u velkého hnojiště 😊). Kapacita parkoviště je ale malá, proto doporučujeme jiný způsob dopravy.
PS: 🍭Často se nás ptáte, jestli bude možné předat dětem Vaše mikulášské balíčky. Omlouváme se, ale osobní balíčky předávat nebudeme. Vzhledem k tomu, že některé děti by balíček dostaly a jiné ne, nezdá se nám to vhodné. Každopádně čerti s anděly obdarují každé dítě alespoň symbolicky – perníčkem. 😊 Děkujeme za pochopení a těšíme se na Vás!

Podrobnosti

Datum:
3. 12. 2023
Čas:
17:00

Místo konání

Apolenka, z.s.
Na Okrajích 156
Spojil,