Načítám Akce

« Všechny Akce

  • akce již proběhla.

Retro Disco Party 3

14. 10. 2023 /20:00

Host – zpěvák Kamil Emanuel GOTT
Legendární originální retro Dj’s Jan Rudzinskyj Radio Profil 96,9 a Jan Možíš Disco team Chopin v roztančení vinylů mládí a jejich hosté.
Retro Disco Party 3 je jedinečná událost, která navazuje na dvě předchozí úspěšně pořádané vyprodané akce a slibuje nezapomenutelný zážitek pro všechny návštěvníky. Tato událost není pouze klasickou taneční párty, ale show s hudební nostalgií z 70., 80. a 90. let.
Jedním z vrcholů Retro Disco Party 3 bude vystoupení tanečních skupin: Poledance studio INTIMATE a
PS Hroch Senioři-mistři ČR.
Dalším speciálním hostem večera bude zpěvák, imitátor Karla Gotta, Kamil Emanuel Gott. S jeho ohromující podobností a hlasovým projevem dokáže přenést atmosféru jednoho z nejvýznamnějších zpěváků české hudební scény. Návštěvníci budou mít příležitost slyšet známé hity Karla Gotta v podání Kamila Emanuela Gotta a zažít okamžiky, které připomínají éru tohoto legendárního umělce.
Pokud se chcete zúčastnit Retro Disco Party 3, můžete si zakoupit výhodné vstupenky na oficiálním webu události na adrese: https://www.smsticket.cz/…/36666-retro-disco-party-3…
Zde naleznete další informace o události, včetně času a místa konání. Můžete si také vybrat mezi různými typy vstupenek, které jsou k dispozici.

Podrobnosti

Datum:
14. 10. 2023
Čas:
20:00

Místo konání

Congress Centre Palác Pardubice
Masarykovo náměstí 2799
Pardubice, Pardubický
+ Google Mapa