Načítám Akce

« Všechny Akce

  • akce již proběhla.

Pardubický ples – Z univerzity do města za hokejem

31. 3. 2023 /19:00 - 1. 4. 2023 /04:00

Všechny vás srdečně zveme na druhý ročník nové kulturní akce: Pardubický ples – Z univerzity do města za hokejem, kterou pořádají studenti Univerzity Pardubice za podpory Statutárního města Pardubice a Univerzity Pardubice.
Vítáni jsou studenti, rodiče, sourozenci, absolventi a samozřejmě všichni obyvatelé Pardubic! Žijeme v jednom městě, pojďme se společně bavit na skvělém sportovním večírku a rozjeďme novou tradici.
Speciální hosty programu vám budeme postupně odtajňovat, můžeme však slíbit, že opět vyzdvihneme tradici Pardubic jako univerzitního a hokejového města a přivítáme tak na plese vedení HC Dynamo Pardubice a zástupce týmu Riders Univerzita Pardubice. Můžete se těšit na místní taneční spolky či jiné kulturní organizace. K tanci a poslechu bude hrát Ego Retro Music. Celým večerem vás provede moderátor Pavel Cejnar, který se od 24:00 přesune za DJ pult.
Prodej vstupenek startuje ve středu 15. 2. v Panorama Caffe Baru, od 16 hodin také ve Studentském klubu Áčko. Vstupenky se budou prodávat i na fakultách UPCE, budeme informovat.
Těšte se na:
➡️ Pavla Cejnara
➡️ Vstupy s hokejovými týmy
➡️ Bohatou tombolu
➡️ Fotokoutek s hokejisty
➡️ Soutěž o krále a královnu plesu
➡️ Předtančení
➡️ DJ 🔚
Cílem akce je propojit komunity obyvatel Pardubic a univerzitních studentů.
Těšíme se na vás! 💃🕺

Podrobnosti

Zahájení:
31. 3. 2023 /19:00
Ukončení:
1. 4. 2023 /04:00

Místo konání

Congress Centre Palác Pardubice
Masarykovo náměstí 2799
Pardubice, Pardubický