Načítám Akce

« Všechny Akce

Limen Overboard 2024

24 srpna /14:00

📢 3. ročník, 3. lokace, příští léto se festival opět stěhuje!
Podmínky a možnosti pro pořádání hudebních open-air akcí nám v Hradci Králové nepřejí. Příští ročník punk rockového festivalu Limen Overboard se proto stěhuje do pardubického Žlutého Psa. Na venkovním podiu u klubu proběhne 24. 8. 2024. Děkujeme za vaši podporu a těšíme se, až se sejdeme v Pardubicích!
KAPELY:
⚡️ The Fialky (CZ) – Legendární česká skupina z Prahy, která se zformovala v roce 2000. Od té doby zůstávají věrni duchu melodického punk rocku z roku 1977.
⚡️ Houba (CZ) – Legenda melodického punk rocku zformovaná v roce 1995 v Ústí nad Labem. Svými jasnými názory v textech, energickou hudbou a více než 1000 odehranými koncerty se tato kapela stala neodmyslitelnou součástí české punk rockové špičky.
⚡️ Nežfaleš (CZ) – Pražská punkrocková stálice, která je už 22 let na scéně! Během té doby natočila několik řadových alb, singlů a videoklipů a hlavně odehrála stovky koncertů po Česku a Slovensku.
⚡️ Drunktank (NL) – Holandská kapela, která přináší rychlý melodický skatepunk z devadesátých let s nádechem osmdesátkového metalu. Vznikli v roce 2003, vydali čtyři EP a dvě alba: „The Infamous Four“ (2010) a „Return of The Infamous Four“ (2019). Hráli na festivalech po celé Evropě, před kapelami jako Lagwagon, No Fun At All, Satanic Surfers, Strung Out nebo A Wilhelm Scream a absolvovali kanadské turné s Ten Foot Pole.
⚡️ Heathcliff (DE) – Kapela z Mnichova od roku 2017 kombinuje rychlý melodický 90′ skatepunk s prvky hardcoru a metalu. V roce 2019 vydali debutové album „#chilloutradio„. Jejich poslední album „Stay Posi“ (2021) zvolil Melodic Punk Style – jeden z největších online magazínů skate punkové scény, albem roku 2021.
⚡️ You Nervous? (BE) – Čtyřčlenná kapela z belgického Gentu, hrající chytlavý melodický skatepunk. Měli možnost předskakovat interpretům jako The Flatliners, Authority Zero, Yotam Ben Horin (Useless ID), Joe McMahon (Smoke or Fire), CJ Ramone a mnoho dalším. Kromě toho vystupovali na vyhlášeném festivalu Punkrock Holiday ve Slovinsku.
⚡️ Jet8 (CZ) – Energická hardcore/punková kapela z Prahy. Jejich tvrdé kytarové riffy se prolínají s chytlavými melodiemi, naštvaným vokálem a nezaměnitelnou dechovou sekcí. Na scéně působí již od roku 2005 a za tu dobu vydali čtyři studiová alba. To poslední nese název „Chasing the High“. Kromě toho mají na kontě také dvě EP. Poslední nahrávka je split EP s kapelou The Shifty Grifts nazvané „Hands OFF!“.
⚡️ Out of Control (CZ) – Čtyřčlenná kapela z Hradce Králové, která od roku 2015 servíruje nekompromisní hardcore/streetpunk v duchu The Exploited, Total Chaos nebo Acidez.
A další…

Podrobnosti

Datum:
24 srpna
Čas:
14:00

Místo konání

Music club Žlutý pes
Ke Koupališti 62
Pardubice, Pardubický 53002
+ Google Mapa
Telefon
+420 774 836 016
View Místo konání Website