Načítám Akce

« Všechny Akce

  • akce již proběhla.

Komunikační dovednosti: 4 Prezentace a práce s trémou

30. 11. 2020 /09:30 - 14:30

Kurz rozdělený do čtyř modulů zaměřených na rozvoj sebevědomé a efektivní komunikace. Postupně se naučíte být více asertivní a působit v komunikaci sebevědoměji. Rozlišovat různé druhy manipulace a bránit se proti nim. Vést komunikaci pomocí otázek a dát druhým najevo, že je posloucháte. V neposlední řadě si vyzkoušíte připravit a odprezentovat prezentaci pro skupinu posluchačů.

#4 Prezentace a práce s trémou
Dozvíte se, jak působí tréma na fyziologické úrovni a vyzkoušíte si různé způsoby jejího zvládání. Dostanete návod jak si připravit prezentaci a jak připravit sebe na prezentaci. Naučíte se informační a argumentační prezentační strukturu a prakticky si je vyzkoušíte.

Kurz bude veden interaktivním způsobem. Krátké bloky teorie se budou střídat s individuálním zamyšlením, diskuzemi v menších skupinkách i celé skupině, modelovými situacemi a praktickým nácviky.

Profil lektora – Lukáš Kučera

Dlouhodobě se věnuje individuální i skupinové práci s lidmi v oblasti osobního rozvoje, kariérního poradenství a firemního vzdělávání. Má za sebou tříletý výcvik pro práci s traumatem Somatic Experience a aktuálně je v pětiletém výcviku integrativní psychoterapie se zaměřením na tělo. Jeho doménou jsou semináře zaměřené na práci se skupinou, asertivní komunikaci, prezentaci a práci s trémou, práci s časem, zvládání stresu, sebevědomí a sebeřízení. Při své práci využívá principy oceňujícího ptaní, švýcarské metody CH-Q, asertivní a nenásilné komunikace, sociodynamického poradenského přístupu, Somatic Experience či zážitkově reflektivního učení.

Kurz je ve spolupráci s organizací EKS, z.s. pro členky spolku zdarma. Toto je závěrečný kurz celého cyklu přednášek.

Podrobnosti

Datum:
30. 11. 2020
Čas:
09:30 - 14:30
Webová stránka:
https://www.facebook.com/events/312042670161707/