Načítám Akce

« Všechny Akce

  • akce již proběhla.

Hravý svět Lega

15 ledna /09:00 - 18:00

Přijďte zažít nezapomenutelný týden plný zábavy a interaktivních aktivit pro celou rodinu na akci Hravý svět lega v obchodním centru Palác Pardubice.
Kromě fascinujících Lego modelů si můžete užít zábavnou herní zónu s LEGO® a DUPLO® robotikou, SIKU zónu pro kluky a DOTS zónu pro holky po celých 7 dní vždy od 13:00 do 18:00 hod.
A jako třešnička na dortu proběhne v neděli finále akce s doprovodným programem od 12:00 do 18:00 hodin. Připravte se na jedinečný zážitek plný unikátních technologií a nových trendů na velkém jednodenním eventu – Návrat do budoucnosti!
Na eventu se můžete těšit na vzrušující zápasy a závody robotů, které vás doslova vtáhnou do futuristického světa nových technologií. Show s ROBO S1 vám předvede úžasné schopnosti těchto malých mechanických pomocníků, které v budoucnosti mohou ovlivnit náš každodenní život. Kromě toho budou v průběhu odpoledne probíhat fascinující ukázky nejnovějších robotů a budou se konat také inspirativní a edukační workshopy.
Nezapomínáme ani na dospělé! Během eventu budou probíhat zajímavé přednášky zaměřené na nové trendy a technologie. Chystáme také soutěže o krásné ceny.
Přijďte zažít úžasnou podívanou plnou zábavy a technologických inovací na největší Lego akci ve východních Čechách.
Těšíme se na Vás v Paláci!

Podrobnosti

Datum:
15 ledna
Čas:
09:00 - 18:00

Místo konání

Palác Pardubice
Masarykovo náměstí 2799
Pardubice,
+ Google Mapa
View Místo konání Website