Načítám Akce

« Všechny Akce

  • akce již proběhla.

Friends Fest 2023

12. 8. 2023 /10:00 - 22:00

8. ročník populárního multižánrového festivalu plného Ameriky!
Na východ Čech v srpnu opět dorazí bohatá, pestrá a zábavná dávka pravé Ameriky! Skvělé budou ukázky stovek amerických automobilů a motocyklů, včetně nejznámějších legend a veteránů. V aréně proběhnou disciplíny skutečného rodea, na scéně westernové ukázky. V areálu uvidíte dřevorubeckou Eurojack show, Strongman show, 7. kavalérii generála Custera a další akcí nabitá představení. Pro malé návštěvníky bude nachystán velký dětský den s mnoha atrakcemi. Něžná část publika bude mít možnost se inspirovat stylovými módními přehlídkami. Pro fanoušky historie a military budou atraktivní ukázky dobové i současné vojenské techniky včetně ikonického tanku Sherman. Na festival dorazí Američtí dragouni a jednotka Armády České republiky. Celý den opepří sportovní ukázky a napínavé soutěže, mezi jinými v pojídání burgerů a v přezouvání kol u závodního vozu NASCAR Buggyra o hodnotné ceny. Na hlavní festivalové ulici bude mnoho stánků s jídlem a pitím, kde bude možnost ochutnat něco z americké gastronomie. Vyvrcholením festivalového programu budou vystoupení hudebních skupin Sebastian a ŠKWOR. Festival bude zakončen velkolepým ohňostrojem.
Všichni si určitě přijdou na své, od těch nejmenších po nejstarší ročníky. Proto neváhejte a přijďte 12. srpna na dostihové závodiště v Pardubicích a domů si pak odneste kousek té své Ameriky!
Vstupenky zakoupíte v předprodeji za zvýhodněné ceny, a to na stránkách FRIENDS FEST.cz, nebo v sítích TICKETLIVE a TICKETPORTAL.
Aktuální program a festivalové podmínky najdete na www.friendsfest.cz

Podrobnosti

Datum:
12. 8. 2023
Čas:
10:00 - 22:00

Místo konání

Dostihové závodiště Pardubice
Pražská 607
Pardubice, Pardubický 53006 Česká republika
+ Google Mapa
Telefon
+420 466 797 111
View Místo konání Website