Načítám Akce

« Všechny Akce

  • akce již proběhla.

František Kinský a Matyáš Novák

16. 12. 2023 /19:00

účinkují:
František Kinský – mluvené slovo,
Matyáš Novák – klavír.
Program ve vánočně vyzdobené Sukově síni Domu hudby v Pardubicích navazuje na komponované pořady vysílané v době lockdownu z rodového sídla Kinských, které na sociálních sítích sledovaly desetitisíce diváků. Potomek jednoho z nejstarších šlechtických rodů František Kinský (průvodce divácky oblíbeného seriálu České televize Modrá krev) v něm vypráví o duchovní podstatě Vánoc i o tradicích a zvycích, které jsou s významnými křesťanskými svátky spojeny.
Výjimečně talentovaný klavírista Matyáš Novák, vítěz mnoha domácích i světových soutěží, který ve svých 19ti letech debutoval v proslulé Carnegie Hall v New Yorku, v programu provede vlastní vánoční fantazie: Letem vánočním světem, Vzpomínka na Jakuba Jana Rybu, Vánoce v Čechách, Tichá noc v hledáčku času. V závěru si posluchači s klavíristou zazpívají tradiční české vánoční koledy.
Po skončení programu proběhne v přísálí setkání a autogramiáda s Františkem Kinským a Matyášem Novákem. Posluchači si budou moci zakoupit CD a knihy (A. Činčerová, B. Jarošová Kinská – Modrá krev, P. Juřík – Kinští).
Program se koná s přestávkou.
Změna programu vyhrazena
Info pro ZTP/P: osoby ZTP/P dle platného ceníku, doprovod jedné osoby zdarma, pro vozíčkáře místa vyhrazena, bezbariérový přístup zajištěn. Rezervace vstupenek: ZTP/P: +420 224 091 439, rezervace@ticketportal.cz
Vstupenky můžete zakoupit též on-line, zaplatit na Internetu a ihned vytisknout
v pohodlí svého domova – HOMEtickets.

Podrobnosti

Datum:
16. 12. 2023
Čas:
19:00

Místo konání

Dům hudby
Sukova 1260
Pardubice,
+ Google Mapa