Kulturní akce

Erich von Däniken hlavním hostem druhého ročníku Festivalu uvědomění

 

Festival uvědomění
Svojšice u Pardubic
20. 5. 2023, sobota (10:00 – 22:00)

Vstupenky: https://www.ticketstream.cz/akce/festival-uvedomeni-143156

www.festivaluvedomeni.cz 
www.facebook.com/festivaluvedomeni

https://www.instagram.com/festivaluvedomeni/ 
Pořádá DC Promo Agency s.r.o.

www.dcpromo.cz 

Na úspěšnou premiéru Festivalu uvědomění letos naváže druhý ročník, který opět proběhne jako celodenní akce pod širým nebem, která bude doslova nabitá pozitivním myšlením a vitálním přístupem k životu. Návštěvníky festivalu, který proběhne 20. května 2023 ve Svojšicicích u Pardubic, čeká program plný zajímavých přednášek z oblasti vzdělávání, psychologie, regenerace organismu, motivace, medicíny apod., které povedou významné osobnosti a experti na konkrétní problematiku v čele se švýcarským spisovatelem Erichem von Dänikenem. Dějištěm festivalu bude přírodní amfiteátr ve Svojšicích, který je vyhlášený nejen svým nádherným prostředím, ale také coby ideální prostor pro pořádání kulturních akcí.

Hlavním hostem bude Erich von Däniken, který patří mezi nejuznávanější světové záhadology a nejčtenější spisovatele literatury faktu všech dob. Od vydání své první a zřejmě i nejdůležitější knihy Vzpomínky na budoucnost z roku 1968 se stal autorem dalších více jak 40 knih, kterých se po celém světě prodalo přes 73 milionů výtisků.

Mezi dalšími přednášejícími nebude chybět ani oblíbený herec a vypravěč Jaroslav Dušek, významný český psychiatr a publicista Radkin Honzák nebo v současné době velmi populární zastánce funkční medicíny Jan Vojáček. Pohled na problémy skrze komplexní medicínu zase uvede David Frej. Z oblasti motivace a osobního růstu přijal pozvání zakladatel konceptu FirstClass a spisovatel Petr Casanova. O zkušenosti z oblasti výživového poradenství se podělí specialista v oboru Petr Havlíček. Návštěvníci budou mít možnost si vyslechnout nejen přednášky výše jmenovaných, ale také se zapojit do diskuse. 

Bohatý doprovodný program zahrnuje i prezentaci kvalitní světové kuchyně, včetně té vegetariánské. Návštěvníci mohou na místě zakoupit knižní publikace přednášejících a vouchery na jejich semináře a programy za zvýhodněnou cenu. Hudební doprovod v rámci přestávek obstará kapela B1nary. Připravena bude i dětská herní zóna s pestrým programem pro nejmenší.

„S ohledem na současnou situaci a náladu ve společnosti cítíme, že je důležité myslet pozitivně, umět si zase najít cestu ke krásným vnitřním prožitkům, radosti, společenskému životu a kultuře především. Tato naše idea zaujala i všechny přednášející, kteří jsou špičkou ve svém oboru a návštěvníkům festivalu předají své zkušenosti a rady“, říká pořadatel akce Petr Dzingel.

Vstupenky jsou k zakoupení v předprodejní síti Ticketstream.