AktualityKulturní akcePardubicko

Chrudimská Kateřina dne 9.4.2022 hostí speciální večer tří výborných kapel z Východních Čech!

 

T alentovaná kapela KEVIN z Pardubic otevře večer svou vlastní tvorbou a pop-rockovou hudbou, můžete se těšit na jejich již známé songy i novinky v repertoáru.

Následovat bude legendární kapela WILD WEST, která vystupovala například již na Svojšickém Slunovratu a nyní po pauze v novém a fresh složení hraje vlastní tvorbu a písně amerických country-rockových a jižanských formací (Eagles, Travis Tritt, Ricky Skags, Lynyrd Skynyrd,…) & má za sebou nesčetně vystoupení na festivalech, indoor i outdoor akcích jak v ČR tak v zahraničí – tyto zkušené borce stojí opravdu zato si poslechnout.

Večer zakončí čerstvá krev indie-popu, pop-rocku kapela B1NARY, která svou jedinečnou vlastní tvorbou rozpumpuje opravdu každého. Pro letošní rok kapelu čekají mnohá vystoupení na festivalech a klubech a pro svou tour Cítím si kapelu B1NARY vybral osobně Tomáš Klus jako svého hosta pro koncert ve Svojšicích.

Čeká vás jedinečný večer nadupaný čerstvou energií, pop-rockem, americkým rockem a indie-popem, kvalitním zvukem, výborným pivem, speciálními drinky kapel a hlavně – čas strávený se skvělými lidmi v perfektním prostředí!

 

FC událost: https://fb.me/e/3MN17qVwZ