AktualityPardubickoSport

Celý týden 6. – 10. září 2021 beach volejbalové tréninky zdarma s Beach Service v areálu TCV v Pardubicích

Chtělo by Vaše dítě zkusit nebo začít dělat nový sport? Přijďte si k nám nezávazně a zdarma vyzkoušet tréninky plážového volejbalu po celý týden.

Náborový týden se koná od 6. do 10. září 2021 v areálu TCV Brožíkova 550 v Pardubicích. Děti se mohou těšit na tréninky až pětkrát týdně vždy od 16:30 do 18:00. Po tréninku je možné využít i volnou hru, kde si procvičí, co se během tréninku naučily. Na tréninku je naučíme základní beach volejbalové údery, jako například bagr nebo kaple.

Náborový týden neplatí pouze pro děti, ale i pro dospělé. Protože beach volejbal je sport pro všechny. Tréninky pro dospělé jsou po celý týden také zdarma a od 18 hodin. Po tréninku je opět možné si zahrát na volných kurtech a procvičit nabyté dovednosti.

Beach Service byl dvakrát po sobě zvolen nejlepším klubem v České republice. Pyšní se skvělou partou a několika výkonnostními hráči, kteří sbírají medaile po celé republice. Během uplynulých tří let svěřenci Beach Service získali 12 medailí na kadetských a juniorských Mistrovství České republiky. Vaše děti budou mít příležitost v Pardubicích výkonnostní hráče vidět, a dokonce si s nimi zatrénovat.

Těšíme se na nové tváře, které chtějí objevit kouzlo plážového volejbalu!

V případě jakýchkoliv dotazů a více informací nás neváhejte kontaktovat.

 

Kontakt:
Kontaktní osoba: Eliška Fabiánová
Tel.: +420736677668
Email: pardubice@beachservice.cz
Web: www.beachservice.cz

 

Zdroj fotografie: Zdeněk Jan