AktualityPardubicko

Aktuálně otevřené obchody v Paláci Pardubice

 

 
V

obchodním centru Palác Pardubice jsou stále otevřené obchody, kde je možné pořídit základní sortiment. Prodejny, které nemohou mít otevřeno, nabízejí alespoň výdejová okénka pro vyzvednutí on-line objednávek, případně mají limitovaný otevřený prostor s povoleným sortimentem. Nově je však při návštěvě všech prostor obchodního centra povinné nosit zvýšenou ochranu v podobě respirátoru či nanoroušky.

Na základě úprav vládních opatření došlo ke změně požadavků na osobní ochranu v uzavřených prostorách, což se týká i obchodního centra Palác Pardubice. V případě návštěvy centra je nově potřeba vybavit se respirátorem či nanorouškou. Chirurgické roušky ani šité roušky již nejsou dostačující. Vedení obchodního centra stále pečlivě kontroluje dostatečné zásobení stojanů s dezinfekcí a zvýšené dezinfikování všech společných prostor. Hlavním cílem je co nejvíce snížit riziko nákazy v uzavřených prostorách, a ochránit tak návštěvníky i zaměstnance Paláce Pardubice.

„Velmi nám záleží na zdraví našich zaměstnanců i návštěvníků. I přes omezení nabízí většina našich obchodů alespoň možnost vyzvednutí objednávky prostřednictvím výdejního okna. Kromě toho zůstává několik obchodů stále otevřených a poskytují služby zákazníkům Paláce Pardubice. I při vyšší kumulaci osob je důležité dodržovat rozestupy a vzhledem k aktuální situaci být vzájemně ohleduplní. Prosíme proto naše návštěvníky o dodržování opatření,“ přibližuje situaci Jana Kocandová, marketing coordinator Paláce Pardubice.

V obchodním centru Palác Pardubice aktuálně zůstávají otevřené obchody, které nabízejí povolený sortiment. Mezi obchody, jež jsou otevřené ve standardním režimu, patří například Flying Tiger, provozovny telefonních operátorů, oční optiky, DM drogerie, Rituals, Oxalis Káva a Čaj, Don Pealo, Vinofol, Holandské květiny, lékárna Kolf, iWant či třeba AirBank. Restaurace, které jsou umístěné ve food courtu obchodního centra v 2. podlaží, nabízejí prodej jídel přes výdejní okénko. Kromě toho si můžete vyzvednout své objednávky také v okénku prodejen Sparkys, Knihy Dobrovský, Datart, Eta a další. Své služby přes okénko nabízí i Mobil Pohotovost či Fotolab.

Aktuální informace týkající se otevřených obchodů najdete na webu www.palacpardubice.cz