Jim Čert + Fukanec

Folk klub Pardubice Ohrazenická 281, Pardubice

Jim ČERT - legendární akordeonista, rodák ze Skalice u Hrochova Týnce + FUKANEC - nadějná folková kapela z Nového Města, vítěz pardubické Porty.

No Name + Ready Kirken

Automatické Mlýny Mezi Mosty, Pardubice I

PARDUBICKÉ HUDEBNÍ MLÝNY Už Vás nebaví se koukat na své oblíbené interprety jen na internetu? Chcete je vidět naživo? My taky! Některé z nich Vám ve spolupráci s Majáles Pardubice přivezeme do Pardubic do Automatických mlýnů. Party bude! No Name + Ready Kirken 30.7.2020 - Automatické Mlýny 18:00 open 19:00 Ready Kirken 20:00 NO NAME...

Perníková 24 2020

Ahoj cyklisté a příznivci našeho závodu. Máme zde první oznámení tohoto roku! Vemte si do rukou diáře čí mobily a pečlivě si zakroužkujte víkend 1-2.8. 2020, kdy se sejdeme již při 3. ročníku Perníkové 24 na okruhu pod Kunětickou horou. !! Více informaci na webovkách. Těšíme se na Vás a rádi Vám zodpovíme Vaše dotazy.

Den princezen a princů

Pohádková zahrada se zvířátky K Židovskému hřbitovu, Pardubice

Den pro všechny malé i velké princezny a prince. Pojďte si s námi projít čarodějný les nebo pohádkovou stezku, zabojovat s drakem a zatančit na pravém královském bále. Na všechny malé princezničky a prince čeká odpoledne plné zábavy, odměn a zvířátek.

Rock Újezd Open Air 2020

Letní parket Újezd u Přelouče Újezd u Přelouče, Újezd u Přelouče

Tradiční rockový festival, který probíhá v nedalekém Újezdu u Přelouče,

Mig 21

Už Vás nebaví se koukat na své oblíbené interprety jen na internetu? Chcete je vidět naživo? My taky! Některé z nich Vám ve spolupráci s Majáles Pardubice přivezeme do Pardubic do Automatických mlýnů. Party bude! MIG 21 - 1.8.2020 - Automatické Mlýny 18:00 open 20:00 Mig 21 KAPACITA OMEZENÁ Předprodej:  

Tarzan závod 2020

Koldín

Závody pro děti, při kterých se tají dech Tarzan závod je ve stylu závodů Spartan, Gladiator nebo Predator race. Závod má u dětí i rodičů velký úspěch a díky nadšení pár přátel letos uspořádáme již 5. ročník dětského překážkového závodu pro děti. Běhání po lese, překonání příkopu s bahnem, případné hledání bot, ručkování na kovové...

Radůza s kapelou

Univerzitní konferenční centrum Studentská 519, Pardubice

Tentokrát nám představí se svou kapelou průřez dosavadní tvorbou. Zazní nejen písně z nového alba Muž s bílým psem (říjen 2018), ale i písničky z prvních desek. Radůza se zvládne doprovodit na několik hudebních nástrojů, její zpěv hřmí, ale i jemně vypráví dojemné příběhy.

Gaia Mesiah

Automatické Mlýny Mezi Mosty, Pardubice I

PARDUBICKÉ HUDEBNÍ MLÝNY Už Vás nebaví se koukat na své oblíbené interprety jen na internetu? Chcete je vidět naživo? My taky! Některé z nich Vám ve spolupráci s Majáles Pardubice přivezeme do Pardubic do Automatických mlýnů. Party bude! Gaia Mesiah + Phatlip 29.8.2020 - Automatické Mlýny 18:30 Open 20:00 Phatlip 21:00 Gaia Mesiah KAPACITA OMEZENÁ...